Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak zrovna ten zvuk – dokud jsem nevyzkoušel připojit AirPods 2 ke SVÉMU iPhone, tak mě 1. generace hrála naprosto perfektně. Od připojení 2. gen je ta první jaksi plochá ve svém zvukovém projevu.
  A navíc každou aktualizací 1. gen mě přijde, že je ve zvuku méně basů, hůře funguje potlačení hluku a neustále překopávají režim propustnosti.
  Za mě prostě  softwarově dost zabil 1.gen, aby více vynikla ta druhá.
  Více basů nemá na svědomí jen nějaký čip. Je to hlavně celkovou konstrukcí, membránou, apod. Pokud jsou sluchátka po této stránce shodná, není důvod, aby hrála výrazně jinak.

  A je opravdu víc basů víc Adidas? Obvykle nemají IEM problém s množstvím basu, ale s jejich kvalitou – prokreslením, texturou atd. Zkrátka aby to jen lacině nehoukalo, ale opravdu reálně basovalo. Taky lze hodně čarovat s nástavci. Dnes to nabízí pro Airpods spousta výrobců (například SpinFit, Azla atd.) a často jsou podstatně lepší, než ty originální a vhodným výběrem nástavců lze poměrně razantně měnit výsledný zvuk. Ale to zná každý, kdo se trošku věnuje IEM problematice…

  Má to pupínky – mizerná konektivita, ANC zlobí, každé sluchátko se chová jinak. Potřebuje to pořádnou opravu softwaru a Apple zrovna nechvátá. Za víc jak 7000,- …

  Cau, koupil sem si je a mam z nich divnej pocit, po vyndani z usi i treba po 15 minutach se z nich line silny chemicky zapach (usi si cistim casto a poctive) se starymi 2019 sem tento problem nemel, zaregistroval nekdo tento problem? Kupoval sem v Datartu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.