Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Z pohľadu konfliktu na Ukrajine by som to nevidel nárastom cien energii ale stiahnutím aplikácii pre rusky trh. Za mňa prestavajú byť aplikácie atraktívne z dôvodu ich neskutočne zle vymysleného systému predplacania. Takže namiesto zaplatených napríklad 20€ nemajú nič. Za ďalšie ak niekto funguje s telefónom dlhé roky tak má svoje aplikácie dávno kúpené a trhový podiel s telefónmi sa mení minimálne. Čo má kovid s aplikáciami moc nechápem. Ano boli sme doma a viac v tom virtuálnom priestore ale určite to nebolo niečo čo by s trhom nejak radikálne zamávalo.

    Já třeba vybírám aplikace, které se platí jednorázově, přičemž mi je v zásadě celkem jedno, kolik je ta jednorázová lifetime cena, ale naprosto odmítám předplatné, jediné co si předplácím je iCloud a Apple Music a s největší pravděpodobností k tomu nikdy nic jiného nepřibude. Jinak tedy jsem v září koupila dvě aplikace v ceně asi 500 czk, což byl můj první nákup od léta minulého roku, mám za ty roky aplikace nakoupené.

    Mimochodem za lockdownu jsem pořídila nejvíc aplikací pro cvičení, protože venku byl klid, nikdo neotravoval (až na pár policajtů občas a s nimi se vždycky dalo domluvit) a právě lockdowny a šílenství kolem rýmičky mě motivovaly k velkému nárůstu mé osobní aktivity, u čehož jsem už zůstala, protože paradoxně pandemie mi posílila imunitu, tedy samozřejmě spíše ty hloupé a směšné nařízení…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.