Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „Jak je však již u Applu zvykem, odpovědi na tuto otázku jsme se zatím nedočkali a je nejasné, zda vůbec dočkáme. Jelikož však vydal v loňském roce k téže problematice spojené s iPady mini oficiální prohlášení, nebylo by překvapivé, kdyby se nyní rozhodl mlčet a jen počkal, až celá situace “vyšumí”. “

  tak jestli tohle dokážou napsat i ve článku na zpravodaji zabývajícím se tematikou produktů výrobce „prémiové“ značky za nemálo peněz, je to dost smutné

  Tak ono problém je s tým, že na niektorých iPadoch mini je to vidieť menej a na niektorých zas brutálne. Stačí sa ísť pozrieť do nejakej predajne, kde ich majú viac.

  Ja mám tiež iPad mini a nie je to až tak viditeľné.

  Pokud pominu, že tmavé hodinky opravdu nejsou pěkné (osobně ani neznám nikoho, komu by se líbily) a nedají se kombinovat se všemi řemínky, nedává barvení titanu u AWU smysl, protože mají být odolné a takto výrazné obarvení jen zvýrazní případné škrábance (stejně jako u kterékoli obarvené série).

  Eh? Čierne hodiny, resp tmavé sú elegantné v akomkoľvek prípade. V prípade, že to nie je nejaká plastová a veľká bučora. Podľa mňa si veľmi subjektívny, pretože najviac sa predávajú práve čierne AW.

  Klasické hodinky, bez smart funkcií tam je to jasné.

  Čtu si o AWU hodně a musím se smát lidem co mají mi band nebo nějaký android a nadávají na AWU jako na nejhorší hodinky. Garmin se smál, že počítají výdrž na měsíce a ne na hodiny. Apple se teď může smát, že prodávají po milionech a ne po kusech, ale Apple se nemusí ztrapňovat. Btw tímhle u mě Garmin strašně klesnul. Od Garminu sem měl vivoactive 4, forerunner 255, fenix 6s, 7x a všechny šly do světa, protože chci každý den smart watch a denně 10+ km běh s hudbou. S AWU jsem první den uběhnul maraton se sluchátky a ubylo mi 35%, takže 3.5h + bluetooth (strašný žrout baterky s hudbou). Proč Garmin každému lže?!? Každý den přes hodinu běhu s hudbou a Garmin jsou kaputt do týdne. Slibuje měsíce a týdny, ale je to lež kdo je zatěžuje stejně jako já. Kámoš na běh má G 745 a má horší výdrž jak AWU.. četl sem hromadu článků jak jim hodinky vydrží měsíc, ale pravda je, že ti lidi nic nedělají a nezatěžují je. Jinak design AWU je subjektivní.. někomu se strašně líbí a někomu přijdou odporné.
  Po týdnu mohu říct, že lepší a krásnější hodinky jsem na ruce neměl a baterka mi přijde naprosto v pořádku pro mé využití a než si ráno vypiji kafé tak mám hodinky připravené klidně na pár dní a to mi vyhovuje. Co je mám tak nepoužívám skoro telefon, protože diktováni zpráv a kratší hovory vyřídím bez telefonu. Mám náročnější povolání (ačr) a na cvičení obstály na jedničku, takže přeji lidem co nejsou slepí a nemají důvod jen nadávat a stěžovat si ať si je užijí a slouží jim jako mě.

  Tak je nám zcela jasné, že si musíš obhájit takový fail, jako pořízení tak nevzhledného a drahého chytrého náramku s hranatým displejem :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.