Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Na ios16 se stejně nedá používat, strašně zasekana. Jinak doporučte kterou používáte, kromě nativní a gboard.

  To je velká škoda. Swiftkey jsem používal i na androidu a tam byla suprová. Na iOS je to samozřejmě o něco horší kvůli tomu, že se při zadávání hesel přepíná na klávesnici iphonu, což je otravné. Ale i tak je roky moje neoblíbenější. Nechápu, proč ji nenechá Microsoft aspoň v app storu ke stažení i když ji nebude aktualizovat? To, že se neaktualizuje klávesnice snad není zas takový problém a může v klidu fungovat i bez aktualizací… Za dva týdny si budu kupovat nový ipad Air a nemít tam Swiftkey bude pro mě docela na houby :-(

  Ježiš. Nejdřív skončila swype, která byla mnohem lepší než swift, a teď bude končit i swift. Gboard jsem nechtěl, asi nebude zbytí :(

  Už měsíce na ni MS podporou funkcí na iOS úplně se.e, takže žádné překvapení. Jen to potvrzuje, že je MS hráblá firma plná nedospělých egocentrických jedinců. Bych jim na protest pohrozil zrušením předplatného Office ze strany všech MacOS uživatelů. Otočili by za jediný den. Pro MS jsou peníze a ego jediné dva hnací motory, přičemž ego vždy na čas ustupuje penězům.

  :D tak zase klídek. MS si může se svým SW dělat co chce a pokud ho zajímá jiná platforma, v pořádku. Že je Apple líná banda a nejsou schopni udělat pořádně ani vlastní klávesnici, to je věc jiná. Půlka věcí u nás nefunguje ale iPhone tady stojí stejně jako v USA. Tak ti nevím kdo tu víc hrabe…

  Může a zároveň nemůže. Záleží na důvodech. Od začátku ok, obrat v běhu ale může být především v US zajímavý právní spor. To s Office je čistě obchodní nabídka uživatelů. Vy to necháte tak a my nebudeme hledat alternativu k Office. Taky můžeme. Je to mírumilovné a klidné.

  Se zbytkem souhlasím. Apple je v tomto fakt lempl. Nefunguje zde sice méně služeb, než polovina, ale za to máme iP spolehlivě mnohem dražší a s naprosto katastrofálním (proti US) záruční servisem.

  Tak to je v háji, jakou teď používat klávesnici? Nativní je k ničemu, když nemá ani predikci, Gboard nechci, to si můžu rovnou koupit androidu, pokud bych chtěl špiclovat od Googlu.

  V článku je naznačeno, že existuje konkurence. A mohl bych ji vidět? :D

  Po ukončení Swype jsem přešel na Gbord, je zde rovněž odmítnout plný přístup vývojáře k tomu, co člověk datluje. Používám jí asi dva roky a hodnocení tak 80%, psaní super, hapruje v bankovnictví, kde jí třeba Airbank toleruje ale nastane jakési lehké znecitlivění dotyku, to samé při běžném psaní v jiných aplikacích a vložení smajlíku z nabídky, v té nabídce nejde plynule listovat, opět jakoby se znecitlivěl dotyk. Někde jsem četl, že tak Apple sabotuje tyto klávesnice 3tích stran, nebo je to proto, že nemám povolený ten plný přístup. Ale pamatujete doby, jak dlouho trvalo, než Apple klávesnice třetích stran připustil?

  Pro všechny kterým nevadí že SwiftKey do budoucna nemohou aktualizovat a chtějí si ho přenést na nový iPhone či iPad, tak je tu možnost pomocí aplikace iMazing zazálohovat a poté znovu obnovit na novém zařízení celý program i s databází slov. Dostal jsem se totiž do podobné situace v době kdy již v Apple Store nešla stáhnout a potřeboval jsem to vyřešit, protože jsem na klávesnici doslova závislý. Takže jak říkám, zkuste to takto. Funguje to i se zkušební verzí iMazing. Jsou i další aplikace které to zvládnou.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.