Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pekný článok len prosím vás Nehovorte tejto funkcii Always on displej lebo je to dehonestovanie technológie ktorú si vytvorila konkurencia a je to skôr úsmevné.
  Kebyže teraz sa narodím a zoberiem telefóny do ruky so skutočným Always on displej a Apple 14 pro tak by som povedal že Apple je pokazený.

  Neznam algoritmy apple pro odhad stavu baterie, ale obecne je problem porovnavat 5% baterie v ruznych castech vybijeci krivky. Na tak malych usecich to muze udelat podstatne rozdily, zvlaste bez opakovani srovnavanych scenaru v ruznem poradi.

  Přesně tak. Ten test je bohužel o ničem, respektive nedává nijak žádné poradně výsledky.

  Chtěli by to měřit reálný provoz – přesně definované úkoly – zavolat, poslat zprávy, FB, YouTube, mail, Safari a td – položit na stůl, dat do kapsy, toto vše opakovat aspoň 3-5 krát pak zprumerovat a udělat to samé s always-on a bez nej s telefonem nastaveným manuálně na třeba 20% displeje a na 80% jasu displeje a pak to porovnat.

  Neváhejte :) my měřili zcela něco jiného než to, co popisujete vy, co byste dosáhl vašim měřením, když se při těchto ukolech always-on vypne? A mohu se zeptat jak přesně nastavíte 80% jasu na iPhone, fakt by mě to zajímalo, aby to nebylo 79 nebo 81. Moc díky za informaci :)

  Jen se vyjádřím k procentům jasu.
  1) Hey siri, set brightness to 80%.
  2) Popřípadě přídat zkratku na nastavení jasu, kde si lze sliderem přímo navolit procenta.

  Dobrá zmínka o tom prvním procentu. Taky si podle toho, než to spadne ze 100 na 99 říkám, že telefon vydrží nabitý 5 dnů :-)
  Always on mám zaplý a na spotřebu to u mne reálně vliv nemá – ráno beru telefonu nabitý a před spaním ho dám na nabíječku vždy mezi 15-30 procenty podle toho, jak je zrovna na telefon náročný den.

  Always on Display na mém mobilu z roku 2019 a 60 Hz AMOLED panelem žere méně, než tento AoD s 1 Hz. Tak by mě zajímalo, kde udělali soudruzi z NDR chybu? :-D

  vsak to jednoduche lebo Putin, vojna na Okrajine, nedostatok chipov, korona kriza, energeticka kriza, NWO- pokombinuj, pospajaj, odmocni, umocni, analyzuj vyvoď výsledok. A reportuj do Apple co ti odpisu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.