Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hezký článek.
  Jen prosím na focení produktů nepoužívejte tu podložku černou (asi podložka na jídelny stůl), fakt to nevypadá moc hezky.
  Pěkný sváteční den.

  Tady bych poprosil o recenzi po čase (pár měsíců). Vrátil jsem 6 Proček, které po nějakém čase používání přestaly těsnit a byly úplně k lejnu. Na testu těsnosti byly z ničeho nic out.

  Zlepšení odhlučnění dost malý, zvuk o něco lepší, ale hlavně celkově basovější, takže pro mě jako posluchače rocku na prd, protože středy a řezavost kytar je basově zastřená. Ovládání hlasitosti na nožičce je fajn. Škoda že nedali taky větší xl šputník když dali xs, mně by se hodil

  Ja jsem spokojen …. dobre hrajou, dobre sedi, dobre se ovladaji …..

  Pri telefonovani se mi zda ze mikrofon je nejak naprd, druha strana spatne rozumi ….

  ANC je v pohode, krome toho kdyz zafouka ostrejsi vitr … sluchatka se sapnutym ANC ho velmi uspesne zesiluji ….

  20 minut jsem zkoušel připojit AirPods pro 2 k macbooku 2016 a nic…pak se dočtu že :If you have AirPods Pro (2nd generation), you need an iPhone or iPod touch with iOS 16 or later; an iPad with iPadOS 16.1 or later; an Apple Watch with watchOS 9 or later; an Apple TV with tvOS 16 or later; or a Mac with macOS Ventura.
  To je ale docela sprostý, protože Ventura ještě není takže mám smůlu…trochu fail řekl bych…trochu dost. A na keynote ani slovo nebi mi něco uniklo?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.