Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ja mam predevsim problem s barvou… Pacific Blue iPhonu 12 Pro je jedna z nejkrasnejsich barev, kterou kdy Apple stvoril a je skoda, ze se ji nedrzi dal… Ty drobne novinky na 13 Pro a 14 Pro nic moc neresi… Jsem zvedavy na pristi rok, nebot se da ocekavat zasadni designova zmena…

  Článek supr, ale udaných max. 10% při AlwaysOn je úplně mimo. Pozoruji rozdíl i 40% při stejném používání za den.
  Tuto funkci Apple totálně pohnojil, protože chtěl být jiný. Mimo vybíjení baterie taky displej zbytečně přitahuje svítivostí pozornost.
  Nicméně věřím, že časem SF aktualizací to půjde poladit aby svítili opravdu například jen hodiny.

  Tak to se omlouvám, ale ani já, ani nikdo v redakci, kdo to měřil jak přes battery manager v iOS, tak i prostým pozorováním, se nedostal nad 10%. Snížení o 40% díky Always-On si opravdu neumím představit.

  Taky pozoruju max. 10% a celkově oproti 12pro zlepšení výdrže i s aktivním always on o 15%. Takže zatím si tuto vychytávku užívám.

  Pěkná recenze, jen bych k fotoaparátu doplnil, že fotit na 48 mpx do jpeg lze s velmi povedenou a oblíbenou apkou ProCam. Je sice placená, ale cca 2 stovky je slušná cena a máte pak krásné jpegy v plném rozlišení ve velikosti okolo 10 MB.

  Rcenze fajn, zmíněny i různé detaily, kde v jiných recenzích o nich nepadne ani slovo. Akorát to s tím bělejším displejem, údajně kvůli špatnému kusu iP13pro, to si zase nemyslím. Nevím jak u ip14, ale předchozí generace měly bílou více do žluta než konkurence, myslím, že je to v pořádku, jen u ip14 to prostě udělali trochu jinak už.

  Vám to tam riadne j€be na prašinu.. ale treba senzačný titulok, veď nemôžte napísať pravdu: Rovnaký iPhone od X-ka, tentokrát vo fialovom.

  Stejný blábol o nudném displeji XDR jste psali také u iPadu Pro a musím naštěstí říct, že to v žádném případě není pravda. Někdy bych chtěl být u toho vašeho subjektivního testování/porovnávání displejů. Občas mi přijde, že máte v rukách úplně jiné zařízení.

  Dobrý den, opravdu mnoho let jsem využíval pouze android, z toho nejméně sedm let po sobě telefony Huawei. Naprosto spokojen. Dodnes mám i tablet Lenovo, notebook Dell a Lenovo, v práci HP a tablet Samsung. Ovšem před třemi lety přišla dcera s návrhem na iPhone. Když po třech měsících dostala na Vánoce zbrusu nový iPhone 11, chvíli jsem brousil kolem odložené 6S a nakonec ho vzal. Když se mi povedlo ho utopit, koupil jsem z druhé ruky iPhone SE první generace. Ten teda považuji za designovou klasiku. No a když Apple oznámil, že iOS 16 už nebude podporovat od sedmičky zpětně nic, dlouho jsem zvažoval všechny aspekty a nakonec zvolil iPhone XS ve zlaté barvě. Chápu Vaší paní, když nepřešla na 11, 12 ani 13. Podle mě až na drobnosti XS předběhl dobu jak s fotografiemi, OLED displejem, kompaktností, atd. Dnes jsem si jistý, že v mobilech už nechci jinou značku než Apple, zvažuji i nákup iPadu místo mého tabletu Lenovo, čistě jen proto, že se mi líbí myšlenka propojení účtů s mobilem. Dcera letos určitě dostane nový iPhone 14 Pro, když už z 11 tak na vrchol. Uvidíme, jak se s ním bude žít v reálu a možná, že se nechám přesvědčit, že přejdu ze svého XS na 14 taky. Zatím mi velmi vyhovuje, takže ani na odloženou 11 po dceři sahat nebudu… Ta se usadí vedle SE první generace a budou čekat na čas retro stylu. Zdar iOSu i Androidu. Dá se žít pohodlně s oběma, jen marnivost a zhýčkanost konzumní společnosti vyhraňuje něco, co považuji za nesmysl.

  Jak dlouho vydrží 2000 nitů u 14Pro v parném létě či při gamingu?
  http://www.youtube.com/watch?v=4KRya0i7Kug#t=3m56s

  Max je v tomto určitě lepší volbou díky rozměrnějšímu chlazení – ano, světe div se dočkali jsme se, letos konečně celkem funkční cooling u iPhonu :) k čemuž též úspornější 2nd gen 5nm A16 + X65 dopomohli nemalou měrou. S takovým příslibem se opravdu moc se těším na (snad) 3nm A17!

  U 48Mpx ProRaw rozhodně zamrzí stále jen USB 2.0… Snad tedy napřesrok ideálně rovnou s USB-C ;)

  Dobrý den, musím podotknout, že se jedna o článek, který XK za poslední dobu opravdu zajímavý a jsem za něj moc vděčný.
  #JENTAKDAL

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.