Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Někdo objednávku u Alzy? Předobjednal jsem teda celkem pozdě, před týdnem, ale pořád doufám. Tak jestli už třeba dávali vědět.

  Chtělo by to oprášit diskusi s mobilními operátory (O2 + Vodafone) ohledně podpory Apple Watch LTE (eSIM). O2 tvrdilo, že to bude na jaře, pak že na podzim .. přitom za týden máme říjen a stále nic. Když jsem mluvil s operátorem na infolince, tak mi sdělil, že podpora eSIM hodinek možná nebude. Nechtěla by to redakce obvolat a zjistit bližší informace? Ať vím zda čekat nebo rovnou přejít k T-Mobile..

  Super, díky moc. Inteligentní síť O2 moc inteligentně nefunguje. Původní informace jaro / léto / podzim už téměř nejsou aktuální, operátor žádné bližší info nesdělil .. a na infolince mluví každý jinak.
  Nové hodinky se už začínají prodávat, hlavně Ultry (eSIM) jsou pro mě jasnou volbou a nemíním na operátora čekat sto let..

  A náhodou na Slovensku to nemôžete zistiť tiež? Už sa AW 8 aj SE začali predávať s podporou Cellular aj na Slovensku, len chýba maličkosť operátor ktorý by to podporoval.

  nebude nič kamarat ,.sme 100 rokov ZA……na SK mame 4 operatorov …tahaju prachy zo zakaznikov …vypisuju bludy reklamy kadeco ale poriadnu vec neurobia….5G sieť funguje v troch mestach na SK …..ktovie kam pchaju tie zisky lebo maju ich brutalne po bankach asi najvacsie…

  Ono zavádět technologii jako je eSIM pro Apple Watch na malých trzích, jako jsou SK a CZ je z obchodního hlediska v podstatě nesmysl. Nemá to prakticky žádnou návratnost a ty miliony za technologii každá firma dokáže využít efektivněji jinak.

  Kto chce AW Ultra, dôjdu mi pravdepodobne najneskor tento tyzden, objnednaval som ich viac druhov v priebehu prvej minúty predaja a viem ich dať za 995€ s DPH aj na firmu s odpočtom dph, pripadne českej firme za 830€ bez dph.

  Nechci rýpat, jen říkám názor z vlastní zkušenosti s AW, ale výdrž 36 hodin je pro extrémní či ultra sportovce hodně málo. Představte si horolezecký či jiný pobyt v horách prakticky po 1,5 dni pořád řešit nabíjení? 3,14-ovina jak mraky. sorry

  Takhle to možná vidí člověk, který ještě včera mačkal v ruce tlačítkový telefon a nejde s dobou. Existuje na to taková „kouzelná krabička“, jmenuje se power banka a se známým jsme takto nabíjeli své AW5 celý týden. To je překvápko, co?! 😂

  tak jistě horolezec zavěšený ve stěně na třeba i několik dní s sebou jistě vleče pičovinu typu powerbanka ty tlačítkový mágu.

  jo a iphone mám uplně od iP prvni generace ktery musel byt krekly aby vubec fungoval v česku. Kdyby něco.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.