Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To se hodně nepovedlo … výdrž o ničem v designu dětských hodinek. Promo a cena ale super 👍

  No je vidět, že vůbec nevíš, o čem mluvíš. 🤦‍♂️

  Hodinek jsem otestoval mraky od čínských shitů po zaběhnuté značky, aktuálně používám iPhone 13Pro + Garmin Fenix 6X Pro. Design a výdrž AW Ultra mě ke změně nedonutí, nechci po 3h aktivitě letět k nabíječce a 25k za hodinky do šuplíku…
  Ovečky to kupovat budou to je jasné – promo jak s tím týpek leze na Mount Everest se povedlo, dle uváděné výdrže budou ale hodiny kaput už v základním táboře. Ne vše na co apple sáhne se povede…

  Jaké zkušenosti máte vy a co hovoří pro koupi AWUltra z vašeho pohledu?

  Souhlasím s tím, že ve skutečnosti mnohem lépe, než na promo fotkách.
  Nesouhlasím s tím, že by měly být i v černé variantě. Tyto hodinky jsou především na outdoor aktivity a jakýkoli elox či barva jen zvýrazňují škrábance, takže pouze v přírodní barvě kovu mají smysl.

  Přesně tak. Já se tedy těšil na ocelové provedení z toho důvodu že je člověk muže nechat pak u hodinářů rozleštit a zbavit se tak jemných škrábanců což u toho titanu díky matné povrchové úpravě asi nepůjde ale i tak dobrý. Jakýkoliv elox a td je nesmysl.
  Chystám se na ně ;)

  Doufejme že budou vypadat lépe než na fotkách, výdrž hodinek je předurčuje spíš do kanceláře a denní dobíjení. Víkendový outdoor přežijí možná v režimu úspory baterie. A takové hodinky nechci. Škrábance“ s Garminem také neřeším, nejsou. Výdrž 3 týdny na plno VS 3 dny v režimu úspory.
  Zvolený material a barvu nechte na applu – ten ví co je pro uživatele nejlepší

  Je toho už všeho nějak moc, neforemné designově nečisté bachratosti především – na mysli mi hned vytanuly vtipy na sovětské/ruské digitálky (ne)blahé paměti…
  Kdyby radši nasadili up-to-date SoC tj. na 4nm, udělali by za mě lépe, neb i s předešlou baterkou by pak dosáhli obdobné výdrže. Snad se tedy napřesrok pochlapí už na 3nm – kdo si na to vsadí? ;-)

  Mám ich od včera a ako majiteľ kedysi Garmin Marq ,Tag heuer connected neskor epix2 môžem povedat že čo do dizajnu, pocitu hodiniek a ich exkluzivity na ruke, materiálov (konečne titán a zafir) sa Apple konečne doťahuje do tejto kategórie, kde samozrejme má obrovskú vyhodu oproti vyssie zmienenym v jeho kompatibilite z iPhone. Čiže za mna konečne produkt a hodinky čo mi chýbali k úplnej spokojnosti.

  ja som pozitivne prekvapeny ake su lahke a nie tak hnusne. treba si ich pozriet nazivo. za mna v pohode. ale nevyuzil by som ich naplno. co by som chcel aby aj u klasickych series dali vyssiu odolnost a lepsiu vydrz.

  byl jsem se na ně taky podívat a líbí se mi. čekal jsem že budou podstatně těžší ale je to super. Jen mě dost nemile překvapilo jej blbě se zapíná pásek alpský tah :-(

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.