Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zaujímala by ma skúsenosť užívateľov s novými iPhone 14 Pro. Za mňa u 13 Pro batéria horšia o cca 1,5h. Pokiaľ nevolám cez Teams, v tom prípade je to katastrofa. (zdravie batérie 98%)

  Já u 14 pro pozoruji o 15% lepší výdrž jak u 12 pro. Always on mám stále zapnutý, takže za mě spokojenost. Rozdíl mezi 13 a 14 bude asi menší.

  Moje 14 Pro zvládne 4,5-6h aktivního používání v závislosti na náročnosti aplikací. Osobně mi to přijde docela mizerné, protože tolik vydržel i můj 3 roky starý 11 Pro Max 😒

  …sorry, ale 4,5-6h výdrž není „aktivní používání“, ale zcela extrémní 100% vytížení. Váš údaj nemá vůbec žádnou vypovídací hodnotu a je jen výkřikem do tmy.

  Rozdiel medzi 14 pro max a 13 pro max vo vydrzi baterie mi pride asi cca 20%, pri klasickom mojom pouzivani som mal na 13 pro max na druhy den este stale cca 60%, na 14 pro max mam teraz len okolo 40% – neviem ci allways on display alebo ios16 …..

  Na iPhone Xs s iOS16 zhoršení baterie tak o 30 % oproti iOS 15. Člověk v podstatě nic nedělá a baterie se stejně vybíjí. Navíc je zasekaná klávesnice!

  Nastavení -> Obecné -> Přenést nebo resetovat iPhone -> resetovat -> Obnovit slovník klávesnice

  Po tomto se přestane klávesnice zasekávat, ale bude se znovu učit nová slova.

  iPhone 12 Mini vydrží déle a rychlost je srovnatelná s 15 včetně Spotlight, za mě v pohodě. Ale kde jsou problémy je macOS Ventura, dneska jsem už uvažovala, že nainstaluju načisto Monterey, ale nakonec se to po několika restartech vzpamatovalo. Nějak nám macOS Windowsovatí…

  Mám iPhone 11, od přechodu na iOS 16 došlo k celkovému zpomalení telefonu. Na něco kliknu a čekám o cca 0,5-1 sec déle. Bohužel když je oněch kliknutí více za sebou, zjišťujete, že před iOS 16 už by jste na dané funkci byli před 5 sekundami…
  Je to dost otravné.
  Navíc rychlejší vybíjení je opravdu znát.
  Mobil používám stále stejně, stále baterie vykazuje 100% kondici, ale…
  Prostě ve stejný okamžik nemám jak jsem mýval 70% ale 55%…
  Je to opravdu znát.
  Pokud bych to měl přirovnat ke srovnání, tak upgradem na iOS 16 my místo mého F.Focus 1.6i se 74kW r.v.2000 dal někdo sice novou novou Fabii r.v. 2022, ale s 1.0i a 44 kW a s přidřenými brzdami a klouzající spojkou.
  Jsem pomalejší a spotřeba je + 20% vyšší…

  Za mě tedy palec dolů až k botám…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.