Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dobrý den, další věc, která by byla supr vrátit zpět je live photo na tapetu. Je jí opravdu škoda…

  Dobrý den, s tím bych bohužel moc nepočítal. Apple je z hlediska tapet dost uživatelsky nepřátelský a věci, které byly u starších iOS v minulosti standardem (i klidně jen různé tapety) v nových iOS nemilosrdně kosí. Proč tomu tak je nikdo neví, ale bohužel je to takto nastaveno už roky.

  Tohle mi vadí. Jedním z důvodů, proč jsem si 13 Pro kupoval (uznávám, nepatřilo to mezi důvody hlavní), byly povedené a decentní live tapety. Ty vždy zůstávaly i po přechodu na novou verzi iOS.
  Teď tam mám sbírku ohavných emotikon tapet a nekonečnou variaci vyblitých barev od světlemodré až po světlezelenou. Úžasné.
  Apple používám už 8 let, jejich produkty mám rád, ale tahle jejich zkostnatělost v některých ohledech je opravdu silně dementní a protivná.

  Ty procenta v baterii se omývají pořád dokola, přitom je to taková zbytečnost a drobnost. To vážně není o čem psát? 🤦🏻‍♂️

  Dominiku, my píšeme o tom, co lidé chtějí číst a tento článek má od večera 17 000 přečtení… budeme i nadále psát, to co lidé chtějí číst, moc díky za pochopení.

  Takže blbosti ….

  vážený pane Adam, vy ale nejste ten, kdo určuje co lidé chtějí číst a co je a není blbost. Pokud vám články nevyhovují, budeme opravdu moc rádi, když sem nebudete chodit obtěžovat. Pěkný den a ať se vám v životě daří.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.