Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mam stejny problem s vydrzou telefon na 12 pro max, vsetko zacalo v momente ked som nahodil 16.0 prvu beta verzi, od tej doby je vydrz hrozne spatna

  Včera jsem nabil 14 Pro i 13 Pro na 100%, v obou SIM s tím, že na 14 jsem párkrát volal. Výsledek je, že má dnes 14ka o 12% více baterie, takže dle mého rozhodně ne horší než 13 (stav baterie 98%).

  iPhone 13 pro, telefon s ios 16 pořád krásně svižný bez jakéhokoliv problému. Baterie drží lépe než na ios 15.6. tzn vybíjí se pomaleji což je super. Spokojenost

  Já po 24 hodinách jsem s výdrží 14pro naprosto spokojen. Přecházel jsem z 12pro, tak proto možná cítím lepší výdrž. Jinak dnes malý test, od 7:00 do 9:00 always on stále zapnutý a vzalo si to 1%, což není špatné si myslím. Mám dvě aktivní SIM (jedna ve slotu, druhá esim).

  Igore, jen pro zajímavost – přecházel jste z iPhonu, na kterém již běžel iOS 16? Protože já ne, tak si říkám, jestli není zakopaný pes v tom.

  Ano, měl jsem ios 16 od úterka. Výdrž na 12pro mi ale vždy přišla ok, večer jsem měl vždy okolo 30% při mém způsobu používání a tady u 14 pro se dostanu nejspíš i na 40% i s always on. Třeba si to u vás ještě taky za pár dní „sedne“. Samozřejmě stačí víc fotit nebo točit a výdrž jde rapidně dolů. To ale u každého mobilu bez ohledu na OS.

  Já předtím 13 pro max,teď 14 pro,oba iOS 16 a baterie děs oproti 13 pro max,má proste malou baterii.za mě palec dolů

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Naco je Vám takový foťák, na houby ! 😂😂😂😂😂😂🤣
  To už by se Hans Christian Andersen zasmál, to vám stačí foťák za 5000 a máte hotovo

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.