Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Podle mě se Apple bojí zaexperimentovat novým designem. Vydává trapně už skoro 10 let ten samý design, až se tím úplně zacyklil.

  Nový dizajn? Napríklad kruhový displej čo je peklo pre takýto typ hodiniek? Alebo 5 ľudí zo sto chce ostré hrany ktoré sa budú zachytávať o oblečenie alebo budú rezať do ruky. No daj nejaký tvoj experiment čo by sa napríklad tebe páčilo ale pred tým než to napíšeš sa skús zamyslieť ako by sa to nosilo.

  Podle mě je letošní krok , co se týká AW8, marketingově vcelku pochopitelný. Jako žhavou novinku představil AWU a jeho prioritou je, aby na ně přešlo co nejvíc lidí.
  Proč by parazitně přestavoval nadupané AW8?
  Ty třeba přestaví příští rok a přejdou na ně odolní uživatelé, kteří letos nepřešli na AWU.
  Tímto krokem si  zajistí konzistentní úspěšné prodeje (dva slušné roky oproti boomu letos + slabšímu příštímu roku), což mu i umožní optimálně delegovat výrobní kapacity (nemusí je letos navyšovat a příští rok tlumit).

  Ahoj prosím měl bych dotaz vím ze hodinky mají senzor na měření teploty ale zajímalo by mě jestli si budu moct změřit teplotu kdykoliv budu chtít nebo to bude měřit jenom ženám v noci kvůli té menstruaci či co to zaznělo na tom eventu. Dekuji za odpověď

  Cakal som na osmicky ze aspon nejaka novinka bude. Mal som watch 5 ale nakolko odisiel mikrofon, chcel som tie osmicky. Samotny mikrofon sa vymenit neda, povedsli mi narovinu ze jedine nove hodinky co ma trochu zarazilo ale co uz. Kupil som rok stare 7 cky nakolko osmicky nepriniesli nic nove a neovulujem ani nema kramy…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.