Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Po aktualizaci nejdou aktuľáizace v App Store

  Tak jsem to udělal postupně, asi to nebylo potřeba, ale nic tím nezkazím. 15.7 je nainstalovaná a 16 se už stahuje, ukazuje to 1 minuta do konce :-)

  ja vidím jednu nevyhodu v ios 16 oproti ios 15 když nabijim baterii. tak oproti ios 15 nejde velkym pismem když roznu display videt kolik je nabito to v ois 15 bylo u ios 16 se musím soustředit jen na indikator baterie a v zelenem to je blbě vidět snad to opraví

  Tak jsem se na to vrhla a bud jsem pochopila spatne ze clanku nebo nevim kde hledat. Widgety na uzamcene obrazovce to nabizi pouze par integrovanych, ale tretich aplikaci ne :( coz je skoda, pac bych tam potrebovala videt kontiunalne merenou hladinu cukru v krvi :( na takove te widgetove plose pri odemcenem telefonu mi to funguje.

  Vydržte, až vývojáři aplikaci aktualizují. Vše je teď (bohužel) na nich. Apple jim potřebné nástroje poskytnul, takže je jen potřeba, aby vše implementovali do svých aplikací, což bude nějakou chvíli trvat.

  Trochu OT ale vidím že je to čítaný a vo veľkom komentovaný článok, prosím vás ako čistíte lesklú zadnú časť iPhonu okolo fotoaparátov? Na čiernom iP 13 Pro to mám furt špinavé a čistenie handričkou mi trvá hodinu 😃 poraďte prosím. Díky :)

  Nalep kousek hladkeho hadriku jemne zvlhceneho alpou, nebo nejakym jemným lihem (at neposkodis cocky), na kladivo, a pak dlouhymi pohyby kladiva cisti.

  Ten stejny telefon.. a mam to take mastne jak prase, snazim se aspon cocky pred focenim.. kolem cocek uz se nesnazim cisit.. a to mam cisteni od whoosh

  hi, netuší prosím někdo, co je položka „web“ v aktualizace aplikací na pozadí ? žádnou aplikaci „Web“ v telefonu nemám, a na netu o tom nic moc není. Objevilo se to na ios 16.

  Funguje vám kondice bez Apple Watch? Mám iP11, přítelkyně 12, oba Garmin Epix (data z aplikace conect), u mě mám všude 0 (kroky atd.) na druhém telefonu (iP12) funguje OK.

  Někdo podobný problém, případně řešení?

  Přestalo mi chodit oznámení na Apple Watch z aplikacích 3 stran. Predtim se telefon zrcadlil teď ne , mám iPhone 12 míní appple Watch 7. iOS 16 a watchOS 9

  Mám to úplně stejně, nejde mi třeba vůbec spustit spotify, taky mám 12 mini a watch 7, doufám, ze to fixnou

  No ja mám tiež iPhone 12 mini a Watch 6 a s týmto som teda problém nemal ani raz a to mám iOS 16 a WatchOS 9 v mobile a hodinkách od prvej vývojárskej betaverzie.

  Docela mne štve že odstranili nastavení hlasitosti u přehrávače na zamknuté obrazovce. Asi to nebude problém, ale byl jsem na to zvyklý. Ani ne tak pro ovládání, ale že šlo hned vidět úroveň nastavení hlasitosti. To chci zpět!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.