Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ja som nechcel vediet nic, kedze v nasich koncinach to fungovat nebude :)

  Ve článku je to uvedené dvakrát, dokonce je tato informace hned v prvním odstavci. Upřímně nerozumím tomu, že si někdo otevře článek, nepřečte ho a okamžitě jde komentovat.

  Sledoval som online predstavenie, aj vas clanok som cital. Ja som sa len zamyslel, ze k comu je clanok o funkcii, ktora u nas dostupna nie je a zrejme ani nebude.
  Za mna je to zbytocne. Rovnako, ako keby ste pisali o skvelych funkciach apple maps, ktore su tiez u nas nefukcne…atd.
  Hadam sa rozumieme.
  Chapem, ze praca novinara je informovat o vsetkych novinkach a ja ako citatel som interagoval, ze je to pre mna zbytocne.
  Ja som nepisal svoj prvy prispevok utocne, skor ironicky.
  Vela zdaru vam zelam.

  Je smutné u nás za tato zařízení platit stejné nebo větší peníze jako jinde a mít při tom o dost méně funkcí k dispozici, ať už je to lokalizace Siri, pokročilé funkce Apple Maps, Apple Cash, nebo například satelitní připojení…

  Zklamalo mě to a bylo jasné, že to bude nesmyslné už během keynote, kdy ukázali obousměrnou konverzaci.
  Doufal jsem, že do telefonu implementovali vysílač pro síť COSPAS SARSAT, ostatně, v minulosti se už objevil i v hodinkách, byť z nich bylo třeba vytáhnout poměrně dlouhou svinutou anténu. Tato síť pokrývá svět od pólu k pólu a funguje doslova kdekoli. Jen to holt není tak “cool” a je to jednosměrné, stisknout tlačítko a pak sedět a čekat na pomoc. Mimochodem, PLB vysílají i lokální nouzový signál pro konečné dohledání. I to by bylo skvělé
  Člověk by pak s sebou nepotřeboval tahat do rizikových míst PLB. Jenomže prostí mobilní uživatelé asi nebudou typická cílová skupina. Už vidím, kolik falesných poplachů by se dělo.
  V článku zmíněná integrace detekce havárií se satelitní komunikací a autonomním vysláním zprávy je úsměvná. Už vidím, jak telefon v havarovaném autě po pár kotrmelcích bude splňovat podmínky pro odeslalní.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.