Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Myslíte, že u SE2 (v případě představení) bude jediná změna v jiném chipu? Po dvou letech mi to přijde málo…

  Jelikož poslední SE je – iPhone SE 2022 tak na 99.9% nepředstaví další ve stejném roce

  Jinak poslední odhady jsou že to bude iPhone XR + A15 procesor, ale až příští rok

  Psali zde, že to má nahradit AW 3 a SE a že přibude nejspíš nějaká zdravotní funkce. Z AW7 asi přecházet nebudu, ale pro někoho kdo je nemá by to mohlo být OK

  Já AW ještě nevlastnil, takže jsem zvědav především na ně. Než AW lepší nebudou, ale porovnání ceny AW8 vs AWSE2 mě zajímá. Asi počkám na Petra Máru…🤷‍♂️🤔

  Apple store je aktuálne vypnutý, niečo sa chystá…

  To prosim vás kto prekladá: Apple práve predstavil AppleWatch, Apple predstavil iphone, Apple predstavil AW, Apple predstavil crash. Do prdele to vidim že predstavil- ale trochu bližšie popis funkcie, zhrnutie. To snáď vidim že Apple predstavuje.

  na mobilmanii napr: iPhone 14 popis-
  Větší displej, pět barev, keramická vrstva na displeji a prodloužená výdrž baterie. Čip Apple A15 Bionic přináší o 18 % vyšší výkon.

  Nové fotoaparáty. Hlavní zůstává na rozlišení 12 MPx, ale Apple tvrdí, že fotí o 49 % lépe v šeru. Čelní kamera poprvé dostává autofokus, automatické ostření, což má dále posunout selfies a veškerou práci s kamerou v aplikacích, při videohovorech atd. Nový je Action Mode, který při aktivaci funguje jako stabilizace, Apple dokonce použil výraz gimbal.

  To fakt máte problem takto popisať funkcie okamžite? Preklad ako 6 -tak zo základnej školy

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.