Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  jj to poznam, ja ako programator si tiez vystacim s ochrankou za $15mil rocne

  No jako programátor asi víte, že vaše schopnost se nějak o sebe postarat a ubránit se nějakému magorovi, je většinou nepřímo úměrná vašim programátorským schopnostem. A Mark je opravdu dobrý programátor. Předpokládám, že si žije ve svém Matrixu a podobné věci jdou těžce mimo něho. A magorů s prázdnou hlavou, co by se rádo zapsalo do historie jako ti, co sejmuli Zuckerberga, bude asi dost.

  Hoax 😘 . Skupuje co sa len da 😁 . Autor tohto článku je naifka .

  Omlouvám se, na pivo s ním na rozdíl od vás nechodím :(

  Beze srandy poznal jsem jeho příbuzného v NYC..ukazoval i album a jop Mark uz tehda před cca 8 lety žil velmi skromně. Klidně si myslete, že to není možné apod…ten příbuzný pracuje na Manhatanu..možná nejsem sám kdo ho poznal.

  Na nějakém soudy mám málo informací a i kdybych je měl, tak mě nic neopravňuje někoho jiného soudit. Jen docela chápu, že jako programátor – pokud to teda furt dělá – v době kdy programuje, žije takto. Já když řeším nějaký problém, tak jsem taky nejraději zalezlý ve svém kumbálu kde mě nic neotravuje a nerozptyluje, což garsonka s matrací asi splňuje dokonale. Samozřejmě že když člověk tu věc dodělá, tak pak si rád dopřeje něco lepšího – což Mark myslím taky bude dělat. Každopádně na to, jak je mladý a kolik má prachů, tak klobouk dolů nad tím, jak to zvládá a je pořád vcelku normální. Různí Biebrové, Mayweatherové, McGregorové a podobní exoti s prázdnou hlavou by mohli jen tiše závidět.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.