Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jako fanoušek MAFIA mám vážně radost. Nevíte náhodou, bude to dostupné i na Playstation?

  akoze, to ma byt realne otazka? od kedy sa daju mody davat do playka?

  Ano, reálně se ptám. Nejsem tak zkušený player, takže nevím, jak tohle funguje. Když mám na PS5 nějakou hru z PS4 a vyjde její vylepšení pro PS5, tak se mi to stáhne automatick. Nebo je PS Store spousta placeného obsahu na rozšíření her, které už mám. Třeba na GTA je toho mraky. Pokud tedy vyjdou nové mise/rozšíření pro MAFIA, proč by se to nedalo dokoupit na Playstation? Když se v článku píše i o CZ dabingu, myslel jsem, že je to oficiální update, který bude dostupný na všechny platformy.

  Oficiální update? V článku se jasně píše o moderské skupině 7K.

  Pane Vajdáku, „jasně se píše o moderské skupině“ – že je to jasné Vám, neznamená, že je to jasné všem. Jak jsem psal, nejsem zkušený player a nevím jak toto funguje a dokud jsem si to teď nevygooglil, ani jsem netušil, co znamená slovo „moderské“. Položil jsem slušný dotaz na stránce věnované Applu, nikoli Gamingu, tedy je dost pravděpodobné, že zde nemusí být každý v hraní her a herní terminologii tak sběhlý, jako Vy.

  lenže to nie je oficiálny update. Samozrejme, že si vieš updatovať hru pokiaľ je to od tých istých tvorcov a štúdio existuje. Ale ten dabing nebude ofiko.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.