Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já chci Macbook Air M2, ale pořád čekám, že se najde nějaká výrobní vada, nebo něco, co v něm není dotažené (nemyslím teď rychlost přenosu dat). Tak samo jsem čekal na iPad mini 6 a udělal jsem dobře, s tím želé efektem bych to nechtěl. Tak pokud do října na netu nebude nic, co by na M2 dělalo potíže, jdu do něj. Mám starý Air 2015 a už je to opravdu děda.

  Nevím proč by to mělo mít výrobní vadu. Já měl MBP 14 s M1 Pro – žádná vada. Přítelkyně chtěla nový MBA, ale když jsem si prošel parametry, tak jsem usoudil, že než dát 45k za MBA M2, tak jí raději dám svůj MBP 14 a koupil jsem MBP 16. Obecně bych se výrobních vad nebál. V MBA není nic revolučního nebo nevyzkoušeného. Čip je jen upgrade M1, paměti a disky furt stejné, displej více méně taky, konstrukce podobná jako MBP 14 a 16 – jen trochu tenší. Chlazení to nemá – což vzhledem k tomu, že M2 topí víc než M1 asi není úplně good. Z tohoto důvodu jsem raději dala přítelkyni tu čtrnáctku. Tam jsem taky dokázal roztočit ventilátory, ale většinou jen pří práci ve Visual Studiu nebo když na tom běželo něco ve Windows v Parallels. I ta 16 už roztočila ventilátory. Takže že M-kové čipy nehřejí a nepotřebují chladit není úplně pravda. Proto bych se trochu toho pasivního chlazení v MBA bál.

  Ale při běžné práci jako web, film, skype hovor atd se to asi nebude zahřívat, že? Nebo jo? Na svém Air 2015 jsem nikdy nic náročného krom psaní diplomky nedělal :)

  Jj, ja MB PRO 14,2″ v zakladu (16G RAM/500G SSD/120Hz displej) koupil v akci u autorizovaneho prodejce za cca 49 500,-kc. Jediny duvod proc vzit vyssi knfiguraci M2 Air je nizsi hmotnost a tloustka).

  Na nic nečekej a kupuj. Pokud se doteď žádná výrobní vada nenašla, tak se asi nenajde. A i kdyby ano tak Apple je hodně ochotný co se týče reklamací takže se ničeho neboj!

  Vyrobni vada? Delas si srandu? Tohle bych cekal u generace M1 ale ne u dvojky, ktera uz bude vychytanejsi.
  A to jsem sam koupil M1Max a M1 Pro

  Měl jsem už loni připravené peníze na nový iMac 27″ :/ Holt s tou 2019 verzí budu dokud bude fungovat. Studiem ani Macem mini jej nenahradím.

  …Trochu mi to připomíná jak jednou do blázince přijde nový pan doktor. A tak se prochází a kouká jak to tam funguje. A vidí jednoho pacienta , který furt luská prsty. A zeptá se ho proč luská.
  No já plaším slony. Počkejte, ale tady přeci žádný sloni nežijí. No vidíte jak to funguje….

  Určitě v USA souboj Cromebooky vs Air v školství je pro lokální trh zajímaví. Ale zbytek světa?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.