Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  🤣 Kdysi byla doba, kdy Apple svými produkty často předčil očekávání.
  Jeho produkty posledních let už jen většinou předčí míru očekávaného zklamání.

  A to říkám, jako jeho dlouholetý fanda. Už tak nějak dělám upgrade produktů Apple sobě a rodině jen ze setrvačnosti, abych měl nějaké ty náklady do daní. Emoce se úplně vytratily. Je to nuda.

  kdysi byla doba, kdy akcie Applu mely 4x nizsi hodnotu…Jako majiteli akcii jsou mi tve ocekavani celkem jedno. Jsem rad, ze nejsi CEO Applu a ve vedeni jsou zkusenejsi lidi, nez experti na vse z diskuzi.

  Myslím, že Jarys měl na mysli hlavně ty emoce a radost a těšení se na každou další verzi výrobků Apple.

  Samozřejmě Vám budiž přány akcie Applu a jejich růst :-)

  2 adam: Největší jméno značce a určitý „kult“ kolem značky vytvořil rozhodně Jobs, protože byl vizionář, zaměřený na detail a posedlý dokonalostí a troufnu si tvrdit, že na téhle vlně jede Apple dál a těží z toho ještě dnes. Proti tomu Cook je jen čistě účetní, zaměřený tvrdě na čísla ziskovosti. Proto produkty ztrácí emoce, ztrácí to nadšení zákazníků z produktu a značky, vytrácí se kult kolem značky, který vytvořil Jobs. Když začne uvažovat více lidí, jako jsem popsal mé pocity v předešlém komentáři, tak to může znamenat odliv zákazníků, nebo prostě jen nebudou zůstanou u Apple, ale jen nebudou muset mít vždy poslední model produktu, a to se projeví i na ceně akcií. Popsal jsem můj subjektivní pocit, třeba to někdo cítí stejně, třeba jsem zanedbatelná menšina. Mě prostě už jen dlouho chybí u Apple produktů taková ta špetka výjimečnosti, proti obyčejné elektronice ostatních značek.

  „Popsal jsem můj subjektivní pocit, třeba to někdo cítí stejně, třeba jsem zanedbatelná menšina. Mě prostě už jen dlouho chybí u Apple produktů taková ta špetka výjimečnosti, proti obyčejné elektronice ostatních značek.“

  nejak podobne to pusobi i na me..

  Tak jestli tohle bude pravda, tak alespoň ušetřím a zůstanu u šestek.
  Chtěl jsem rovný displej, aby to ladilo s mobilem, ale jestli to bude pořád to samé, tak nuda a není důvod měnit.
  Tak snad nezklamou alespoň Airpods pro 2…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.