Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Věčné poměřování pindíků … 🤦‍♂️

  S bodom č. 2 až tak nesúhlasím. Pokým si človek zakúpi mobil s čistým Androidom, niečo ako Pixel, možno aj Motorola alebo Nokia. Dostane pár apiek od Googlu a žiadne zbytočnosti ala Xiaomi a pod. Už roky idem na iPhone, ale fičal som aj na droidovi, ale len v jeho najčistejšej verzii. A tá sa skutočne dá používať 😎

  100% souhlas. Už přes rok přemýšlím, že přejdu zpět k Androidu. Motorka nebo Pixel jasná volba 👍 Teda až vyřeší to nefunkční 5G 😆

  K čomu je takýto nezmyselný článok? Fakt je neskutočne zložité prihlásiť sa okrem google účtu aj do účtu výrobcu? Autor mal v ruke vôbec nejakú dnešnú vlajku s androidom? A snažil sa ju prepojiť s inou elektronikou? Ekosystém je výborná vec, ale až do momentu, keď chcem nejaký prvok v systéme vymeniť za iný, lepší. Výsledkom spolupráce MIcrosoftu s takým Samsungom prináša napríklad pomerne výbornú synchronizáciu androidu s windowsom. Taký Samsung vyrába mobily, slúchadlá, hodinky, tablety, notebooky, TV, chladničky, pračky, vysávače a všetko je možné navzájom poprepájať a to aj s využitím SW a HW tretích strán. Mne osobne prepojenie mobilu s PC dosť vadí, nakoľko oznámenia na PC, na ktorom momentálne pracujem vedia byť neuveriteľne otravné. Často dokonca spojenie mobilu s PC vypínam. Napríklad prepájať BT slúchadlá s viacerými zariadeniami vôbec nechcem. Používam Sony s kodekom Ldac a pripojenie dvoch zariadení by kodek preplo na SBC. To by bola degradácia audia. Hodinky používam Garmin Fénix, mobil S 21 Ultra, tablet Samsung Tab S4 a iPad Air, notebook MS Surface Pro a Dell, BT slúchadlá Sony WF1000XM4 a WH1000XM3, smart domácnosť…. Všetko, až na ten iPad, spolu je navzájom prepojené a krásne funguje. Automatizácie a rutiny v smart things dokonca dokážu na diaľku ovládať aj hodinky od Garminu. Osobne nechcem ekosystém, ktorý je obmedzený spravidla len na jedného výrobcu a je nekompatibilný s drvivou väčšinou ostatných výrobcov. Ešte sa mi totiž nestalo, aby mi sadli všetky produkty od jedného výrobcu. Apple robí dobré a výborné produkty, ale nie všetky sú skvelé. Niektoré produkty chcem reálne aj používať, nie len vkuse obdeň nabíjať alebo sa s nimi len ukazovať na verejnosti. Investovanie nemalých peňazí do ekosystému, z ktorého sa potom veľmi ťažko odchádza, je dosť veľkou pascou.

  Kromě bodů 2 úplný nesmysly, a i to lze eliminovat.. vibrováním na iPhonu byla první věc, co jsem vypl a po 2 měsících ho stejně vyměnil ..

  Haptická odezva je dnes i na androidech už od vyšší střední třídy velmi slušná – silná, přesná, s vysokým rozlišením (každá akce v systému má jinou odezvu) a ne řešená jen nějakým obyčejným vibračním motorkem. Asi jste v ruce nedrželi žádný z novějších přístrojů vyšší střední třídy nebo rovnou vlajky, to byste pak takový blábol napsat nemohli. Ostatně téměř všechny body jsou dost diskutabilní, možná až na bod dva, s tím by se do jisté míry dalo souhlasit.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.