Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Tak teď nevím, jestli tomu rozumím špatně, či jak, jelikož reálně si teď zapnu na telefonu stream z pska a zahraju si co chci. Ten cloud je něco jiného? Protože pokud ne, tak je ta informace mylná 🤔

    Ano, zahrajete si, ale musíte mít zapnutý PS. Například Microsoft má hraní z cloudu, takže vůbec nemusíte vlastnit Xbox a zahrajete si některé hry jednoduše přes internet. Osobně například nevlastním ani Xbox ani PS, ale díky Ultimate Gaming Passu pro Xbox mám k dispozici cloudové hraní přes internet, takže si můžu na Macu či iPhonu zahrát třeba Forzu Horizon – a nemusím si ji ani kupovat, jelikož je součástí toho předplatného.

    Rozdíl je v tom, že u PS si to musíte streamovat sám, z vlastní konzole, zatímco Microsoft vám poskytne výkon a server a k vám se přenáší pouze obraz.

    Nedoporučuji backbone a to ani ve verzi playstation. S velkým nadšením jsem si ho koupil a po 14 dnech se rozbil. Je velmi křehký a já na něj byl opatrný, ale stejně. Poslali mi druhý a ten odešel po měsíci. Rozebral jsem ho a uvnitř je to katastrofa. Dvě desky, kus drátu a mizerný lightning konektor přiletovaný velmi amatérsky.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.