Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mě dost vadí, že se přepnutí přepínačem do tichého režimu trvale nezobrazuje na displeji. Už jsem omylem pár věcí propásl.
  Kabel používám originální, nabíječky jak kdy. Jednak bezdrátovou zatím Apple nenabízí, mám už asi čtyři roky k plné spokojenosti nějakou no name a za další, když potřebuju telefon rychle nabít, je Apple nabíječka pomalá, i ta silnější co je k iPadu.

  S tím přepínačem tichého režimu, to je fakt na pytel! Přesně jak píše Martin, zapomenete to přepnout a o ničem nevíte… takže úplně k ničemu! Přitom by stačila přidat notifikace.

  Já to tak nemám mě se jen vypne zvuk ale na displeji se mi to ukáže stačí si trochu pohrát s nastavením

  Ano, na vteřinu se při zapnutí objeví tichý režim ale to je opravdu k ničemu! Nebo se dá někde v nastavení aktivovat trvalé upozornění tichého režimu?

  Jako s mou tetou… 4 týdny byla bez zvuku, chtěla iPhone dát do opravy a pak jsem jen přepínačem uvedl mobil zpět na zvuky a bylo hotovo… Jsem androiďák a upřímně, větší kravinu jsem doposud neznal… Ještě že ostatní výrobci mobilů, vyjímaje one plus, tuto fíčuru nenapadlo zabudovat….

  Mě zrovna tahle HW funkce na androidech dost chybí. Odemykat vždycky mobil, když ho potřebuju rychle ztlumit je otrava a zdržuje to.
  A taky se mi pvede nosti půl dne telefon v kapse v režimu nerušit :-(

  Nevím jak ostatní ale samsung jde dát do tichého režimu i zamčeny. Není potřeba odemykat.

  Podle mě to je dobrá věc, akorát nedotažená…. Při jednání nemusím koukat na displej, stačí nahmátnout a zapnout tichý režim. Jenomže potom si na to nevzpomenu a iPhone se při používání tváři OK přitom má vypnutý vyzvánění!

  Ja z duvodu zapominani vypnuti ticheho rezimu mam nastavene aspon vibrace a upozorneni bleskem v tichem rezimu takze pokud na to zapomenu a nekdo mi vola nebo pise ,zavibruje a i blika takze s tym problem nemam.Nabijecky pouzivam jakekoliv a kabel vetsinou ten nejlevnejsi z elektra , vydrzi stejne jako origo akorat na nem usetrim

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.