Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Mě by zajímalo proč když mam v iPhonu soubory *.mov v HD rozlišení, tak v iCloudu se soubory změní na*.mp4 a zmenší se rozlišení na 1280 × 720 to mi hlava nebere, měl jsem za to, že iCloud je záloha dat iZařízení ach jo.

    Sice je to trochu OT, ale zkusím to. Proč se u iP14 tolik řeší, jestli bude mít lighting nebo USB? Nemám iP, ale myslel jsem, že v praxi se soubory přenášejí přes iCloud a dobíjí se bezdrátově, takže je jedno, jaký má konektor.

    Děkuji za odpověď, ale jeden z bodů je vyšší výkon při nabíjení, ale tipuji, že většina dobíjí bezdrátově. Jak často „běžný“ uživatel iP propojuje telefon kabelem s iPadem nebo Macem neumím odhadnout. Váhám jestli jít do 14 nebo už počkat na 15, proto sonduji.

    Já osobně právě kvůli USB-C čekám na iPhone 15. Telefon totiž pořád nabíjím hlavně drátově, kvůli rychlonabíjení. Zároveň je to případně i kvůli nutnosti s sebou tahat více kabelů, takto mi s USB-C bude stačit jen jeden k iPhonu, Macu apod. Navíc k tomu, když už tak nějak víme, že se bude jednat o poslední telefon se starou technologií, tak si prostě rád počkám na technologii novou. A očekávám, že Apple jednoduše Lightning rychle zazdí.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.