Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Apple sa má teda čo učiť. Smekám! 😲

  Čemu se má učit? Umrtvit smart funkce a udělat z toho pouhý “hloupý” sporttester? To zjevně většina lidí opravdu nechce, jinak by Apple neměl polovinu trhu ;-)

  Tak je to podobné jako říct, že k čemu nějaký idiot vymyslel letadlo, když existuje vrtulník a ten přece umí spoustu věcí, co letadlo ne…

  Rád bych se zeptal na možnost výměny baterie.

  Dobrý den, standardně uživatelsky není baterie měnitelná, ovšem Garmin to tuším umí. Nicméně mám Marq Driver více než 2 roky a pokles výdrže není pozorovatelný.

  Garmin v záruce mění kus za kus. Pokud chcete vyměnit baterii po záruce, věnuje se tomu pár šikovných lidí mimo servis. Pokud chcete vyměnit baterii po Garminu tak Vám to neudělá, nabídne vám nálevu na nový kus.

  Epix 2 rozhodně není to nejlepší, co dnes Garmin umí.
  Amoled displej není všemohoucí a abych na něj v letních dnech na slunci viděl, tak ho mít vyhulený na maximum, to je mi směrem k výdrži baterie a životnosti amoledu k ničemu. Oproti tomu má transreflexní displej jasně navrch (nesrovnávám teď rozlišení a barvy), čím více se na něj svítí, tím více a lépe je jasný a čitelný a k tomu je transreflex zapnutý nonstop bez vlivu na baterii, jak je to u amoledu. A zmáčknout tlačítko pro podsvícení transreflexu večer nebo v noci je to absolutně nejmenší. Díky tomu, že Garmin u Fenix 7 přidal dotykové ovládání, tak řadu Fenix posunul na úplně novou úroveň. Jo a těch datových polí lze u Fenix 7X zobrazit taky osm.
  A proč bych si měl kupovat Epix 2, když za ty stejné koupím Fenix 7X, které mají větší displej, delší výdrž, solární dobíjení a svítilnu? Kvůli amoledu určitě ne.
  Kdyby udělali něco jako Epix 2X, které by byly stejně velké jak Fenix 7X s větší výdrží baterie, to už by možná byla jiná liga, ale zase by si zbytečně vytvářeli vlasní nemalou konkurenci mezi řadami.

  V tom případě tedy máte jiné Fénix 7 než jsem měl k testu já a než uvádí výrobce, co se polí týká. Co se týká Epix 2, tak jsem zveřejnil svůj pohled, na což věřím, že mám právo a jako člověk, který testoval Venu 2s, Epix, Epix 2, Fénix 5,6,7 a vlastním Marq Driver, tak si myslím, že mám právo napsat, co je podle mě nejlepší. Vy jste Epix 2 testoval na přímém slunci? Protože já ano a ani jednou se mi nestalo, že bych něco neviděl, vám ano? poslal byste mi prosím fotku? díky

  Přečtěte si můj příspěvěk ještě jednou. Psal jsem primárně o Fenix 7X. To X za číslem je celkem dost důležité. Osm datových polí umí standardně už 6X a při použití aplikace třetí strany jich může být i děvět a to i na menších modelech.
  O tom, že na displej Epix 2 nejde dobře nebo vůbec vidět na slunci jsem taky nepsal, psal jsem, za jakých podmínek je na displej na slunci dobře vidět a na co to má vliv. Očividně neberete kritiku, když si ji nedokážete ani správně přečíst, natož správně vyhodnotit.

  OK, srovnáváte výrazně větší hodinky s Epix 2… sám v článku uvádím, že pokud chcete 7x, pak ten rozdíl je značný. Vy jste ten článek ale zřejmě moc nečetl, protože vše v něm je.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.