Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dlouhodobe mám super zkušenost se skly Baseus (kolem 5 USD), které bezproblemu vydrzi moji roční dobu použitelnosti iPhonu (poté obmenuji za nový model). “Drahé” sklo u českých prodejců mi přijde naprosto zbytecne. Věřím, ze minimálně polovina cena, bude marže a ten zbytek DPH.

  Jedině Panzerglass! Používám několik let.
  Před rokem jsem měl autonehodu, iPhone 11 pro na předním skle v držáku . Sklo a kryt oboje Panzerglass. Naráz ve 125 km/h…auto zdemolované a iPhone ani škrábanec. Čelní naráz, půlka úplně nového auta useknutá. Nyní iPhone 13 pro a samozřejmě sklo a kryt Panzerglass.

  Ona to taky mohla být shoda náhod, používám skla z Aliku a několikrát mi mobil spadl na zem, když jsem byl nalitej a nic :)

  Jsem na tom stejně, než sklo za 800-900, to radši 10 z Ali a pak je stejně vyhazuju, obvykle vydrží jeno celou dobu. Jinak se platí jen značka.

  nikdy by som nedal tolko prachov za obyčakne ochranne sklo…Presne rovnaký účel mi splní sklo za pár drobných z aliexpresu… Nie tie predražene sračky ako je panzer glass čo ani poriadne nedržia po stranach a odliepaju sa

  Já sám mohu tuto zkušenost podpořit. Levným sklem se rozhodně nic nezkazí, když se rozbije sklo za 100 Kč, je to lepší, než PG za 900. Ale ruku na srdce: Koupíte si za 3 mega BMW a půjdete pro gumové koberečky do Lidl shopu?

  Celý článek jsem se záměrně snažil podobným přirovnáním vyhnout, ale mluvíte mi z duše :) už pro nějaký vnitřní pocit mi prostě PG sedí víc.

  Hlavně se velmi dobře nalepuje a drží. Samozřejmě proces temperace je opravdový, sklo vydrží více a je kvalitnější. Ovšem cena je tedy mastná, to se musí nechat.

  Protoze vas mobilpohotovost a/nebo alza.cz sponzorovala k napsani (ne)reklamniho (ne)sponzorovaneho clanku na zaklade “vlastni” zkusenosti?

  A Alza nebo Mobil Pohotovost si určitě zaplatila i komentující pod tímto článkem a na Facebooku, které jsou se skly PanzerGlass taktéž spokojení. Sakra, odhalil jste naše obří spiknutí :)

  Kupuji dceři levné skla a co týden někdy i 2x to má prasklé. PG jsem sice zatím nezkoušel ale už se na to chystám protože i když dám za sklo cca do 100kc a do měsíce jich koupím 6ks tak už je to v ceně PG takže to asi zkusím

  Čistá reklama toto… Sam som pg skúšal a je rovnako dobré ako lacné sklo… To isté potvrdzujú aj testy na YouTube… Neexistuje jediný dôvod, prečo by realne mohlo byt sklo pg lepšie… Lepidlo? Ťažko… Keď sa sklo dobre dá prakticky není lepiť treba… Nejaká špeciálna vrstva? Nie vážne sa žiaden zázrak nedeje na dotyk aj na pád mi oba skla vydržia rovnako… Dokonca v poslednej dobe používam len tie hydrofolie z aliku, lebo ako zázrakom na nich po 3 dňoch nie sú žiadne bublinky…

  Vždycky jsem používal skla za 200,- od aligatora. Teď jsem si na 13 koupil panzerdlass za 800,- a za dva týdny bylo na hadry. Od aligatora se mi nikdy nepovedlo ho rozbit. Ale co se předražených příslušenství týče, tak chválim kryt od Pitaky. Tenkej a neuvěřitelně pevnější.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.