Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bohužel spíš A ist richtig…bude kolabs…svět pro fans :) a spoustu budisknicemu co se bude snažit odrbat „chudé“ či chamtivé důvěřivce. Viz příklad Luny))))))

  Tak je, pyramídová hra pod vedením FED sa rúca, tí čo sú na vrchole sa zatiaľ zabávajú a hýria ale dole už bedač podlamuje základy , peniaze už dávno nie sú kryté zlatom ako bolo niekedy.

  Spoření…hm možná jako spekulativní, polohazardní spoření proč ne, ale rozhodně ne jako něco na co byste měl spoléhat na stáří…kdo se svezl či sveze dílem náhody na tzv. bull trhu tak je v „balíku“ ale většinou to je obráceně a lidé co nemají už tak miliony..přichází i o to málo co tvrdě naspoří. Pokud mohu poradit tak spíš fondy a index SP500 ten je prověřen… Jsem ale velmi překvapen, že se tu všichni asi chápem…to se nestává moc často mi přijde.

  Přesně tak, vůbec to není ukládání peněz, na které bych spoléhal. Jsou to peníze, které jsem ochotný obětovat. Bitcoin mi přijde také dostatečně prověřený historicky. Těch věcí, které už přežil, kdy ho odepisovali a vždy se pak posunul výrazně nahoru už má za sebou opravdu hodně. Nyní to sice odepsalo výraznou část proti ATH, ale není to tak dlouho, co jsme se těšili, až prorazíme hranici 20tis USD na kterou to teď spadlo (respektive se jí to dotklo, zatím jako supportu). Sešlo teď v krátkém období sposuta negativních faktorů, ale jak říkám, z dlouhodobého hlediska Bitcoinu věřím.

  kym sa najde dostatocne mnozstvo ludi s podobnym nazorom, tak mozte verit aj cenu bublinky do vodovahy ze raz porastie :)

  hapik: Na důveře je založená dnes každá měna, jinak je bankovka jen barevný papírek. Vaše srovnání s bublinkou kulhá – bublinek si udělám kolik chci, ale Bitcoinu bude maximálně 21 miliónů a nikdy více. Raději si tedy budu střádat v něčem, čeho je omezené množství než v něčem, čeho si může vláda “natisknout” takřka libovolné množství.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.