Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vytvořeny dvě registrace před zahájením. Zatím obě nefunkční, tak uvidíme zda do těch 24h, se něco změní.

  Taky čekám na potvrzující mail.

  registrace včera večer..

  Tak od včerejšího odpoledne už jedeme.

  Největší fuckup jsem ale zažil u seriálu PAM and Tommy :D
  Český dabing k dispozici, ale české titulky ne :D :/

  Pro TWD 11 season ani dabing ani cz titule

  Doufám, že titulky budou přibývat rychleji :)

  Jinak knihovna fakt obrovská..:O:D

  Mě dorazila kolem 7 ráno, budou to dávkovat celý den nejspíš – Je tady Disney+! Využijte exkluzivní nabídku, pořiďte si rok strhující zábavy za nižší cenu a začněte streamovat ještě dnes.

  Me to prislo dnes. Dnes sem aktivoval zaregistroval a plne funkci. A jak nekdo pise ze mu to zkazuje 1990 kc. Tak jak chapu ja podminky. Vybodna cena platila pro predregistraci. Kdo se chce ted registrovat tak za venu 1990 ale mozna se pletu.

  Registroval jsem se pred mesicem ale stale cekam na mail s vyhodnou cenou. Zkusil jsem to naprimo s tim mailem ale to je cena 1990kc tak asi musim cekat nez prijde nejaky zvaci mail.

  Na telefonu a ps4 už mi to běží.
  Ale na telivizi jvc není aplikace takže nevím jestli vůbec bude.
  A ještě co mám t-mobile TV tak tam jsem stáhl ale když chci něco spustit tak mě to píše nějaké pro Le a kód chyby 41. Neví někdo co s tím?

  Zdrec. Mohu se zeptat, jak probíhala u vás ta předregistrace? Protože já tam jen zadal mail a odeslal a pak se mi zobrazila jen zelená fajfka. Udělal jsem to asi 4 krát a nedostal jsem ani jeden mail s tou zvýhodněnou nabídkou.

  Jestli ti to nepřišlo do dneška, tak zavolat na zákaznickou linku, ale ještě prolést spam, hromadnou poštu atd.

  Nepřišlo, samozřejmě všechny složky mailu jsem prolezl. Už jsem zkoušel volat i na zákaznickou linku, ale to bylo bez šance. Prej mi zavolají zpět.

  Předregistroval jsem se hned první den, když to šlo. Doteď nepřišla na mail žádná zvýhodněná nabídka…

  Upřímně jsem trochu rád, že to není jen můj problém. A ta předregistrace u Vás proběhla také způsobem, co jsem popisoval výše? Jen zadání mailu, a pak se zobrazila zelená “fajfka”?

  A přišlo vám předtím nějaké info na email? Nebo dá se přihlásit před tím než pošlou ten email? Nevím přesně který email jsem registroval, tak jestli jim volat a zkoušet jim říct víc emailů :D

  Nepřišlo mi nic. Pokud jsem se zkoušel přihlašovat, tak to psalo, že můj mail to nezná. Jak jsem zavolal, tak jsem jim jen řekl mail a jméno, ale to bylo proto, že jsme rovnou vytvořili registraci. Podle mě ani nezjišťovali, jestli jsem se tam předregistroval.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.