Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Než jsem přešel k applu, vystřídal jsem htc, samsung a huawei (dohromady 5 ruznych telefonu) a vsechny dostaly jen jedenu aktualizaci na novější verzi OS. Jak někdo může kritizovat apple, že jako jedinej dává aktualizaci OS zařízením minimálně po dobu pěti let? Kdo chce babiše bít, hůl si vždycky najde….

  To je pravda. Loni byla u Monterey podpora např. U Macbooku Air 2015 a výś a letos najednou skok až na 2018 a výš? Zvláštní. Mám Air 2017 a moc se mi to nelibi…

  Tak na iPhone 7 byl posledni pouzitelny system iOS 12. 13 nebyla nic moc, 14 dost hruza a 15 taky. Rychlost sice nebyla uplne priserna, ale stacilo, kdyz clovek cetl neco v Safari a baterie letela dolu.
  MacOS vypada, ze jeste tak rok max dva a Apple zarizne vse s Intel CPU.

  Opět klasika, jako s hranatými watch. Pár spekulantů vyfabulovalo něco, co nemělo žádný reálný základ, bulvár to od nich převzal, a teď jsou všichni hrozně překvapeni.
  Přitom je to celkem logické. Mezi 6s a 7 je minimální rozdíl.

  No kdo by to čekal. Já sem po 5 letech přešel z iPhonu 7 na iPhone SE 2022. Počítal sem s tím. 5 let podpora je luxus, kterej za tu cenu stojí.😏

  Je nicméně prakticky jasné, že se tak nestane, jelikož byl systém zcela určitě od prvopočátku vyvíjen jen s podporou novějších procesorů než je tomu u iPhonů 7. Apple by tedy iOS 16 na iPhony 7 a 7 Plus nedostal zřejmě ani kdyby chtěl.

  => Blbost! Zakladni iPady se stejnym procesorem jeste zvladaji 16ku.

  Super, takže Apple během corony nesáhl na podporu a najednou jsou všichni překvapení, že to teď dohnal a zase si pojede svých 5 let, kde ještě zvládá garantovat nějakou funkčnost. Wow.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.