Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak jelikož na Macu trávíme hodiny v rámci práce apod, tak mi připadá 10K ve finále nic i za těch pár drobnosti. Pár let to vydrží a rozhodně se mi nechce dalších 5 let koukat na starý design.

  Za mě je tedy škoda, že to nemá více nitů HDR a 120 HZ. Pak by to bylo dokonalé za ty peníze.

  Jeste to ma limit 1 monitor a po upgradu ram nebo disku se to cenove dostava na pro 14. Cena proste nedava smysl. 27k M1 vs 37k M2.

  Na jednu stranu máte oba dva pravdu, na tu druhou (cenu stranou) se pořád jedná vesměs o entry-level MacBook do řady Applu. Jasně, je dražší než teď M1, ale to na tom nic nemění. Proč by do základního notebooku měli dávat podporu více displejů a kvalitnější panel než tam je teď? Vždyť to nedává smysl, drtivá většina lidí co si takové přístroje kupuje toto absolutně neřeší, jenom hnidopichové. Navíc, by si tím sám Apple podkopával prodeje řady Pro, protože by tam už poté nebylo tolik rozdílů a důvodů si je kupovat, což je i z marketingového hlediska blbost. Nemelte blbosti a nechce MacBook Air Airem, kterým má být, a to (relativně, je to subjektivní) dostupný základní notebook z řady Applu, který splní požadavky tak 95% všech lidí co si ho koupí. 🙄

  Také mám Air M1 a mě osobně se tedy více líbí ten starý design, takže přechod rozhodně neplánuji. Navíc já ani výkon čipu M1 nevyužiji, takže si ho ještě nějaké roky nechám :-)))

  Pár týdnů nazpět jsem si po 5 letech vyměnil MCB PRO za MCB M1 a když jsem včera viděl Air M2, chytal jsem se za hlavu. Hrozně se mi design 14 a 16″ líbí, takže pro mě je M2 asi důvod, proč se zbavím zánovního kousku. Temně inkoustová barva – TOP.

  Mám nový 16″ Pro a uvažuji o novém Air pro manželku (má 7 let starý). M1 by bohatě stačil, ušetřit 10.000 je také fajn, ale MegSafe je důvod, proč to bude M2 verze. Možnost sdílet stejnou nabíječku nejen doma, ale hlavně při cestování je výhra.

  Radsi koupim M2 namisto M1, jestli bude podpora ze stany Applu cca 5 let, tak za 3 roky bude M1 out. To si radsi priplatim. Jeste loni jste nainstalovali Monterey na Macbooky air z roku 2015. Ted Apple preskocil nekolik let a zarizl Air i z roku az 2017. Konkretne musite mit 2018 a vys.

  Nezlob se ale to že nemáš nejnovější macos neznamená že je tvůj přístroj na odpis, na naopak ty nové os jsou mnohem více náročnější na hw přístroje a především na baterii, tudíž je logické že na starší macbook nenainstaluješ nový systém. 37k stojí M2 air ale základní verze! 256 gb úložiště a 8gb ram je prostě za tyhle peníze výsměch a žádný argument to neobhájí

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.