Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak si řikám, jestli nebylo líp, když byl pouze iOS místo iPadOS. Protože by teď na iPadu byl alespoň nový Lock Screen, kde by mně osobně dával možná i o trochu větší smysl, než na iPhonu, jelikož nevyužitá plocha je na iPadu obrovská. Celkově mě, co se týče novinek a jakožto majitele iPadu Air 2020, iPadOS 16 zklamal nejvíc. Nesmyslné omezení ohledně dvou oken pouze na M čipy a zbytek věcí jen pro lidi, kteří jsou obklopeni lidmi, co mají Apple. Po iOS 16 jsem čekal alespoň ten Lock Screen, a ideálně i nové ovládací centrum.

  Ne nebylo. Konečně posouvají iPad správným směrem a blbinky typu lockscreen jsou spíše pro mobil. I když si myslím, že na iPady dorazí také později. Nevyužitou plochu využijete widgety a nyní novým Stage Managerem. Již se teším. To sdílení s Macem je impozantní a Win si o tom může nechat jen zdát.

  První věta byla myšlena v lehké nadsázce. Nicméně souhlasím, že Stage Manager vypadá dobře. Ale zcela nesmyslně omezený pouze na M1 a rozhodně kvůli tomu nebudu měnit Air 4, co mám ani ne rok. K LockScreen… mně osobně by se tam ty widgety velice líbily. Kalendář, počasí, připomínky, … To mi přijde celkem fajn, mít hned na očích, člověk hned při rozvícení displeje vidí, kdy má například schůzku, deadline, atd.
  O provázanosti nebo o Win jsem nepsal ani slovo… 🤷‍♂️

  Kalkulačku pro iPad máte? A mohl bych ji vidět?

  Kalkulaček jsou mraky. Já používám ty co využívají multitask.

  Jako jo, ale většina v App Store je zahlcena reklamou nebo chtějí prachy, nevím co je tak těžkého udělat jednoduchou kalkulačku, i Apple Watch ji mají. Hlavně že nám představili aplikaci na počasí, ta totiž určitě dává na iPadu větší smysl než kalkulačka imho.

  Jak to tedy bude s tou zamykací obrazovkou? Má někdo vyzkoušené? V nějakém článku jsem večer četl že to bude jak u iOS 16, ale ostatní se o tom nezmiňují.
  Jinak za mě super. Konečně nebude trapné se připojit k externímu monitoru, jsem zvědavý jak to bude fungovat při sdílení přes ATV a podobně, jak vyjde public Beta, hned začínám testovat (na developerskou si netroufám)

  Co je myšleno těmi ,, největšími herními peckami“? Vůbec se v iPadu neorientuji, jen zvažuji jeho koupi. Znamená to že na něm budu moci hrát hry ze steamu jako na Surface?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.