Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ať už jde celá EU do prde*e, furt se se*ou do čeho nemají. Už jich mám opravdu plné zuby. Jen banda debí*ků, kteří ničemu nerozumí, ale o všem musí rozhodovat.
  Jsou to produkty Applu, tak ať si výrobce rozhoduje o funkcích a uzavřenosti systému. Pokud se to někomu nelíbí, tak ať si koupí jiné zařízení od výrobce, který mu bude vyhovovat. Já jsem například naprosto spokojený jak to je. Naopak se často směju uživatelům androidu, když jim na telefonech vyskakují různé nesmyslné hlášky, případně mizí peníze z účtů – hlavně, že je ten systém „otevřený“. Využije to minimum uživatelů a nejvíce to využívají útočníci. Nikdy jsem neslyšel, že by iOS zařízení bylo napadeno virem, který by navíc získává nějaké informace o účtech atd…. u androidu je to furt. Jestli pak nejde EU o to, aby mohli následně skrz nějaké aplikace sledovat a odposlouchávat uživatele iOS, to by jim bylo podobné šmej*ům. Vystoupit z EU a kašlat na jejich nařízení.

  I tak se to dá říci… Samozřejmě, že jde hlavně o sledování lidí. V posledních letech se celá politika zvrhla v něco šíleného a jestli okamžitě nepřestanou s těmi nesmysly, tak se jim celá EU rozpadne jak domeček z karet.

  Počkejte, víte, že EU jsme my? Že jsme jedním z členských států s 21 hlasy v Evropském parlamentu a jedním hlasem v Radě Evropské unie („Senátu“)? Že to nejsou „byrokrati“ z Bruselu, ale legitimně podpořená „vláda“, která rozhoduje a na základě shody jednotlivých členských států? A že zaměřené kroky mají za cíl bojovat proti monopolům a pokřivení tržního prostředí? Můžeme debatovat o účinnosti těchto kroků, ale vyvaroval bych se těchto výkřiků, protože ukazují pouze na naprostou neznalost fungování systému a defacto „státu“, kterého jsme členy.

  Nojo, ale to tady tem hlavickam nema cenu vysvetlovat. Komentare jsou ale zabavny, takovy shromazdeni debilku 😂

  No ty vole to, má zase někdo hlavu zastrčenou někde hluboko v prdeli… Kdybych to chtěl, bych si koupil Android.. už si dovedu představit, jak bude systém otevřený třetím stranám a kompletně všechno bude roz*jebané…

  za jsem pro, idealni by bylo pokud by apple pridal do nastaveni neco jako moznost „odemknout system“ a proste kdo by chtel tak by si mohl proste delat co chce, me treba uzavrene moznosti NFC dost vadi

  Tak ať Apple přestane prodávat Vše v EU. To bych pak chtěl vidět co bude ten spolek zvrhlíků dělat a nařizovat pak. Hlavně doufám že na toto ani  nebude reagovat.

  A proč nepotrestat i jiné výrobce – proč jen vybrané – co to je zase za nesmysl.
  Na každého jiný metr? Mě se například totálně příčí jak unie protlačuje elektro auta.
  Unie je opravdu naprosto nesmyslná. Kdyby to šlo jednoduše tak vocáď zdrhnu jen by se zamnou prášilo.

  Vždyť kvůli bezpečnosti jsem si tenhle telefon a nejen ten koupil a EU by zničila tuhle výhodu? Unie určitě nemá takové právo tahle zasahovat do podnikání. Už začínají být politici unie horší než komunisti!!!

  Ak to prejde, tak to mnohí ocenia. Každá možnosť (nie povinnosť) je predsa vítaná. Vidím, že väčšina tu diskutujúcich má problém s pochopením rozdielu – mať možnosť a využiť ju a mať možnosť a nevyužiť ju.

  Sice iPhone nemám, ale s tímto nesouhlasím. Apple to blokuje z bezpečnostních důvodů. Proč z toho chce EU dělat druhý android?! Když uživatel bude chtít otevřený systém, vezme si android. Ať Apple vydá upravený systém pro EU, zřekne se odpovědnosti a pak se uvidí…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.