Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vzhledem k tomu, že Apple park stál bambilion peněz, je jasné, že Apple nebude chtít mít prázdné kanceláře :) Celou dobu si hrají na kolektivní práci, tak jí teď nebudou narušovat home officema …

  Pokud je někdo línej už jen chodit do práce, tak to asi nebude zrovna pracovník měsíce.

  Jsou ruzny typy lidi. Urcite jsou i ty lidi co zminujes, ale jsou i nekteri co chodi do prace a moc toho neudelaji. A jiny radsi delaji z domu, citi se tam bezpecneji a maji vetsi klid a komfort na praci, a udelaji toho mnohem vic. To je muj pripad.

  Nejde o tom, že je člověk líný. V kanceláři tě ruší kolegové, neustálé telefonáty ostatních, někdo pořád něco potřebuje, cesta do kanceláře taky netrvá jen 10 minut. Na HO toho udělám více, dokážu se lépe soustředit + mi na HO nevadí pracovat přes čas (i když za to nic není) a nemusím být s lidmi :)

  Přesně má slova! Lépe bych to nenapsal. Má produktivita na HO je vyšší díky tomu, že mě nikdo zbytečně neruší a mám na práci 100% klid.

  U nás ve firmě se HO opravdu osvědčil a to hlavně ze dvou důvodů. První důvod je ten, že doma mám svoje vlastní vybavení včetně velkého monitoru a polohovacího stolu s ergonomickou židlí. Ten polohovací stůl mi přijde jako velká výhoda a ne každý zaměstnavatel koupí zaměstnanci polohovací stůl s ergonomickou židlí.
  Dalším důvodem je domácí klid. Když jsem v kanceláři, tak se tam baví kolegové, do toho Teams hovory apod. a člověk se špatně soustředí. Potom si jde člověk udělat kafíčko do kuchyňky a tam zase další pokec s jinými kolegy. Ve finále jsme zjistili, že v kanceláři toho uděláme opravdu měně, než doma.
  Navíc ještě ten ztracený čas a peníze za dojíždění.
  Jsou ale kolegové, kteří bydlí v malém bytě a mají dítě, tak ty raději jezdí do kanceláře, ale tam tomu rozumím.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.