Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Děkuji za zmínku o zahřívání. Nedávno recenzovaný Swissten kvůli teplu vrátím. To se nedá vydržet. Navíc to snižuje kapacitu když hromadu energie měním na teplo místo abych ji poslal do mobilu.

  U novější verze této powerbanky již bez problému sedne i na iPhone 13 PRO. Je tedy potřeba dávat pozor jaký typ powerbanky kupujete.

  Je to tak! Původní rozměry byly takové, jak se uvádí v článku, 108 x 70 x 8 mm. Nová verze by už měla být kratší, 104 x 70 x 8 mm ;)

  https://www.myepico.com/cs/produkt/5000mah-hlinikova-magneticka-powerbanka-epico/

  Dobrý den, díky moc za feedback. Máte pravdu, mnou recenzovanou powerbanku jsem teď přeměřoval a má opravdu 10,4 cm na délku, takže jsem recenzoval skutečně upravený kus. Původní rozměr jsem bral ze stránky prodejce a upřímně mě nenapadlo to kontrolovat ještě metrem :) každopádně v recenzi jsem rozměr už opravil.

  Je opravdu dobré vědět, že tahle powerbanka sedne na iPhone 13 Pro. Nejlepší je vyzkoušet to v reálu, protože to není jen otázka rozměrů dané powerbanky, ale také umístění magnetu na její ploše. Jeden by čekal, že redakce magazínu s tímto názvem bude mít k dispozici všechny modely iPhone.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.