Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pre powerbanky platí:
  Reklamovanu kapacitu nasob 3,5, vysledok vydel 5 a máš skutočnú kapacitu.
  V tomto prípade je to 3500 mAh.

  Funkce:
  podpora extra rychlého dobíjení Power Delivery pro iPhone (až 20W)
  podpora Quick Charge – rychlé dobíjení pro Android (až 18W)

  Důležité je že udrží telefon při životě :D

  Škoda, že autor testoval powerbanku jen s největším iPhonem. Ona je totiž příliš velká nejen na modely mini, ale i na standardní iPhone. Mám iPhone 13 Pro a při “naklapnutí” na MagSafe zasahuje powerbanka asi 2 mm do nejspodnějšího objektivu fotoaparátu, takže nedoléhá k telefonu. Když se posune níže, tak zase nesedí přesně na MagSafe a přesahuje obrys telefonu. Měla být o pár milimetrů kratší. :(

  Konečně jsem se dočetl info, které není nikde k dohledání a nebo dokonce prodejci píšou, že pro iPhone 13Pro je vhodná.

  Díky moc 👍

  Koupil jsem. Na iPhone 12 sedí perfektně. Ovšem příšerně hřeje. Chvíli po zapnutí (ano nestačí přiložit je třeba stisknout tlačítko) začne dolní čas Powerbanky hřát. A to o pořádně. Je to doslova topení. Když to má člověk v kapse bundy tak cítí horko. V zimě možná fajn. V létě hrůza. Navíc to zahřívá i mobil a to baterii určitě moc dobře nedělá.

  Vydrž je také sporná. Někdo tu v diskusi odhadl kapacitu na 3500. Asi to bude ještě méně. Hodně kapacity se přemění v teplo.

  Začal jsem nabíjet s plně nabitou Powerbankou iPhone co měl 14%. Teď má 47% a Powerbanka už ukazuje kapacitu dvě ledky. Takže polovina kapacity je v čudu.

  Zatím to vypadá že jim to brzo pošlu zpět.

  Další postřeh. Rozhodně přes MagSafe nenabíjí 15W. Srovnáním průběhu grafu nabíjení přes originál MagSafe nabíječku a nabíjení přes MagSafe Powerbanky je vidět že nabíjí polovičním výkonem, možná i jen 5W. Ten průběh nabíjení je hodně pozvolný.

  Mám nabit mobil na 60% a už mi svítí jen jedna ledka Powerbanky.

  Koupil sem. Na IPhone 13 Pro nepasuje. Nedoléha na zada v plné ploše, protože je dlouhá až přes hranu čoček telefonu. Takže nahov….. Čekal sem ze když už ji na apple serveru recenzujete, tak to taky vyzkousite. Vyhozené peníze, díky !

  Vypadá to že „recenze“ není pravdivá. Aspoň budu mít možnost vyzkoušet jak funguje inzerovaná možnost vrácení 😂🤣

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.