Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Si robia prdel nie? :D No u mňa je to jednoduché riešenie. Žiadne C-čko, žiadny ďalší iPhone :) Kiež by to chcelo spraviť 90% vlastníkov iPhonov. Apple by sa prebral behom týždňa!

  No, ja som si chcel tento rok kúpiť 14ku. Ale po správach, že doň opäť nedajú USB-C, tak sa mi nechce ísť doň a postačím aj s 12kou.

  A ten ich konektor, ja pochybujem, že spravia bezkonektorový smartfón. Už len práve kvôli tomu objemu videí a fotografií to nespravia.

  Nespravia bezportový iPhone. Nakoľko bezdrôtová technológia ( všeobecne zatiaľ) nieje na takej úrovni,aby mohli odstrániť port. Samozrejme,že nechcú ísť do USB-C portu. Tak vylepšili Lightning port,pokiaľ nebude vyspelá technológia natoľko,aby mohli odstrániť port . Tak nemajú inú možnosť.

  Samozrejme že nechcú ísť do USB-C? Aké samozrejme? Čo to je za shit kec veď Cčko je už aj v macbookoch a ipadoch. Naviac, hráme sa na ekológov a ekosystém. Nejako v jedinom zariadení Apple s odlišným portom postrádam ekologičnosť a ekosystém… Komédia ktorú môžu ospevovať fakt len zmystifikované iOvce 🫃

  že měly ipady pro vyšší rychlost lightningu (12.9″, 9.7″ a později 10.5″) jsem teda vůbec netušil, prezentoval tuhle vlastnost vůbec apple veřejně ve specifikacích?

  Opět Apple výsměch :D to už ani nemůžou myslet vážně že ne? :D když už nasadili Cčko i do ipadu… a nejvetší joke od Applu jak to zmiňuje Miso je ekologické odstranění nabíječky z balení, však nabíječku s USB má každej doma. Jo počkat tak tady máte kabel lighting – USB C a nabíječku si můžete koupit jako příslušenství :D když už nemáte Céčko v telefonu tak aspoň na konci kabelu :D

  To už si snad fakt dělají srandu…
  Zlaté USB-C přes které nabiju úplně všechno, kabely vydrží né jako ty s Lightningem. No dokud tam nedají USB-C zůstanu u 11 pro maxe nebo vezmu konkurenci :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.