Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  O českej Siri sa vraví tak dlho , že tomu prestávam veriť.

  a ty ses za tu dobu nebyl schopny naucit ani zakladni anglictinu

  Ja mam treba anglictinu jako C1 a stejne to pro me neni dostatecne pouzitelne. Ono to toiz standardne neumi ceske nazvy, ceska jmena aj. Pak muzu byt klidne rodily mluvci a stejne od Siri nedostanu to co potrebuji. Pokud tohle nechapes a zrejme to nechapes, pak nema smysl vest dalsi diskusi.

  Neni problem naucit se par zakladnich veci pro Siri anglicky, je problem ze ona neumi a nechape ceske vyrazy, jmena, atd. A to opravdu nevyresis. Staci jen aby mel clovek trochu sirsi kontakt list v telefonu kde je vice podobnych jmen, ci nektera „hodne ceska“ a pak si zkuste rici Siri o zavolani, napr v aute. U nekterych narazim bezne a musel jsem je v kontaktech mirne upravit aby pro ni byla jasnejsi. Jinak se pletla a volala jinam, ci hlasila ze kontakt nenalezla.

  Nejen slovenská mutace apple webu ale i samotná slovenská mutace macOS je tristní. Stále i v 12.3.1 je spousta nativních aplikací přeložena do slovenštiny jen z části a zbytek je anglicky, např. Apple Music, App Store, apod. a výsledek je nekoherentní jazykový mišmaš.

  Něco podobného jste už psali loni v červnu. Děláte si akorát tímto srandu z lidí.

  Přečtěte si dnešní článek znovu. Ani jednou v něm není napsáno, že se Siri chystá a brzo dorazí. Je v něm prakticky jen to, jak tyto kroky Applu vnímat.

  No a já napsal, že něco podobného jste psali už loni v červnu. To jen vy v mém příspěvku vidíte, že přijde brzy?

  Vždyť ještě není ani klávesnice s podporou češtiny 🙈 Což je o dost větší tragédie, než absence Siri, u které se to tak nějak čeká, že jen tak nebude 😊

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.