Zavřít reklamu

Zatímco v minulosti se Applu úniky informací týkající se jeho chystaných produktů dařilo držet velmi dobře pod pokličkou, poslední roky jsou v tomto směru zcela opačné. Design, ale i spousty technických specifikací novinek totiž známe zpravidla dlouhé měsíce před jejich oficiálním představení. Díky tomu si tak o nich můžeme udělat velmi dobrý obrázek se značným předstihem. V jeho tvorbě nám mohou nyní pomoci i makety zveřejněné na Twitteru přesným leakerem ShrimpApplePro, které mají dle dostupných informací v současnosti k dispozici již výrobci příslušenství kvůli vývoji krytů. Právě ty lze přitom označit za jedny z nejlepších, ne-li nejlepší zdroje podobných informací, jelikož si nemohou z logiky věci dovolit vyrábět příslušenství „naslepo“ a pak jej v případě chyby celé zlikvidovat a začít až po odhalení novinek nanovo.

Makety, které si můžete prohlédnout na prvním místě v galerii vedle tohoto odstavce, zachycují design nových iPhonů, respektive pak jejich zad. Na těch je zcela evidentní, že zatímco u základních iPhonů 14 nemá Apple v plánu zvětšovat jejich fotomodul, modely řady Pro se dočkají opět u fotoaparátů zvětšení. Co se pak týče dalších fotek v galerii, jedná se o koncept, který vychází z dosavadních spekulací.

Nové iPhony mají dorazit ve dvou velikostech – konkrétně 6,1” a 6,7”, kdy dva dorazí v 6,1″ a dva v 6,7″. Stejně jako v loňském roce chystá Apple klasickou řadu a dále řadu “Pro”, která bude vybavenější a tedy i lákavější pro náročnější uživatele. Svou premiéru by si měly telefony odbýt jako již tradičně na podzim. Zda tomu však bude už v září či v říjnu je v tuto chvíli nejasné. Loni totiž sice stihl představit novinky v září díky uklidnění pandemie koronaviru v Číně, ta se v zemi nicméně začíná nyní pozvolna opět „rozjíždět“, což by se mohlo teoreticky na termínu představení podepsat.

Dnes nejčtenější

.