Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Problém SE je, že není malý – má jen malý displej. Mám 12 mini a ten je co do rozměrů plus minus stejný, ale displej je naprosto v pohodě. Mini je pecka. V kapse o něm nevíte, na řídítkách na kole krásně drží v držáku.Slušně fotí. Pokud bude mini i ve verzi 14 tak to asi ještě upgradnu, protože další už asi nebudou a budu o něj pečovat jako o oko v hlavě. I když asi už 14 mini nebudu co jsem četl.

  Jak SE, tak i 12 mini a 13 mini jsou považované za malé telefony. Jak píšu ve článku, tyto modely jsou oblíbené prakticky jen u nás, takže není divu, že jste s ním spokojený. Prakticky všude jinde ve světě ale nikoho nezajímají, proto Apple utnul výrobu a další model v podobě 14 mini neplánuje.

  Ale SE je opravdu telefon na nic. Ten displej je marnej. To se o mini říct nedá. Každopádně pro mě je škoda, že mini končí. Ale pokud ho nikde nechtějí, tak je to logické.

  To bezesporu, SE je krok zpět do roku 2017, nevěřil jsem svým očím, když ho představili. S mini to takto bohužel je, moc dobře vím, že v Česku jsou velmi oblíbené, ale bohužel.

  Mám iP7 a už bych se k takovému displeji nechtěl vrátit. Musím si zoomovat text, obrázky. Ideál je pro mě velikost iP13 a možná i MAX, kdyby ale nebyl tak těžký :/

  Přijde doba, kdy i svět bude zase chtít malé telefony, jen to chce čas. Nedají se zvětšovat donekonečna a časem mnohým dojde, že už jsou moc velké a těžké a začne zmenšování (nebo skládání, rolování apod.).

  Tak to mám radost, naschvál jsem si pořídila mini, chci malý telefon, nestojím o ty lopaty, ještě jsem se rozhodovala či samsung nebo apple, tak si řikam koupim si 13 mini, chvili mi to vydrží a za 4 roky třeba zase nějaký nový mini, ale jestli to teda přestanou vyrábět, tak mě fakt doslova naserou, to jsem nemusela přechazet na ios….

  Tak to máme úplně stejné. Léta jsem se iOS kvůli PC/Win světu a Androidí jednoduchosti v přístupu k různým souborům v paměti mobilu a práci s mimi vyhýbal. Poslední mobil Poco F2 Pro super výdrž a OLED displej – jenže 6.67 palce a 220 gramů – nevím kdo to kde nosí, ale v kapse kalhot je to hrůza. Koupě iPhone 13 mini a o mobilů v kapse nevím. Jobs chtěl vždy malé mobily a myslel jsem, že z úcty k němu je nechají, ale money first :-/. Mobil je od slova mobilní, ale když se někdo chce tahat s cihlou…Jinak mám tablet/notebook/PC.

  jako souhlasím, prostě cihla v kase nebo i v kabelce, jednou rukou na te lopatě nenapišu ani sms, protože je to moc velké. No pokud teda neudělají v budoucnu mini, tak se hold vrátím zase k androidu samsungu, ale nerada bych z 13 mini pak za 5 let přeskočilo k nějakému novému SE. Už jsem jim odpustila touch button, no 5 let je daleko.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.