Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  K čemu to má být? Volají mi noví zákazníci a nedovolají se… Přitom by stači přepínač: Zablokovat předvolby: kde by si člověk nacvakal, kdo mu nemá volat. Opět apple a to jeho klasické se škrábání pravou rukou za levým uchem…

  Funkci také nevyužiji, ale znám plno starších lidí, kteří prostě neznámá čísla ze zásady nezvedají. S touto funkcí, tak nebudou ani vědět, že někdo volal. Za mne pro specifické zákazníky veliké plus. Díky za článek.

  Pokud řešíte hovory se zákazníky, tak pro vás samozřejmě tato funkce není určená.

  Jde o to, že vám může volat i někdo, koho nemáte v seznamu s důležitou informací. Neřeším jenom zákazníky. Ale když se třeba vašemu rodinnému příslušníku zabouchnou dveře a bude mít telefon uvnitř. Bude vám volat od souseda a nedovolá se. Má to logiku? Za mě je to nedomyšlené.

  Idealni je appka jako treba
  Nevolejte.cz

  Jde nastavit blokace asi z 18tis identifikovanych cisel z callcenter, prodejcu energii a vseho moznyho

  Bud uplna blokace a nebo to na displeji napise kdo Vam vola a podle toho se muzete rozjodnout zda to zvednout nebo ne

  Těmto aplikacím se máme v plánu věnovat, díky :)

  Nevidím problém v tom, hovor z Belgie nebo Belize (či jakýkoliv hovor) přijmout a v případě, že je nerelevantní položit.

  Pokud víte, že po vás z cizí země nemůže nikdo nic chtít, tak nemá ani cenu hovor přijímat. Navíc k tomu, pokud nerozumíte jazyku země, ze které hovor pochází, tak je to opět pouze ztráta času. Pokud vám takto z cizí země někdo volá jednou za čas, tak ok, ale když se s takovými hovory musíte vypořádávat několikrát denně, tak už je to problém a přestanete mít náladu je vůbec zvedat.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.