Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Velmi divná doba ohebných věcí, které jsou úplně mimo mísu.
    Proč bych se měl dívat na nedokonalý a zvlněný display v místě ohybu a neustále přemýšlet kde udělali soudruzi z USA a Koreje chybu? A pak přemýšlel čím a jak ten display vyčistím v případě potřeby. Abych si ho náhodou nepoškrábal, když se na něj křivě podívám. Některé věci jsou prostě velký krok pro výzkum, ale krok do prázdna pro počítač.

    Každý by chcel mať čo najmenšie zariadenie fyzickými rozmermi ale čo najväčší displej, preto sa tak tlačí na čo najtenšie rámiky okolo displeja. Vďaka ohybnosti displejov sa dá v súčasnosti dosiahnuť, že displej bude väčší ako samotné zariadenie, čo je perfektné. Problémy ako zvlnenie, nízka mechanická odolnosť na poškrabanie a iné typy poškodení sú ako keď sa prechádzalo z tlačidlových mobilov na dotykové – na začiatku bol displej plastový a praskal, dal sa poškriabať veľmi jednoducho, zle a oneskorene reagoval na dotyk atď. Sú to len technologické problémy, ktoré bude treba vyriešiť a výsledok bude stáť za to.

    Jediný výrobek s rolovacím displayem by mohl být 30” monitor který by standardně byl 4:3 a při spuštění multimédií by se roztáhnul na 16:9 nebo 21:9 už jen proto ze u takového zařízení by mohli vyřešit napínání displaye a nemuseli řešit problém s každým milimetrem na šířku

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.