Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Žádný strom neroste do nebe. V případě Applu mi vadí, že na upgrade po roce není důvod, dizajn stejný, výdrž mizerná, cena vyšší a vyšší… Chybí mi časy tlačítkových telefonů, kde nová generace měla wow efekt v dizajnu. Teď je to jen černá placka a s foťáky, které už ne každý využije na plno, pokud je běžný uživatel a ne profík. Ty fotky už dnes jsou pěkné, nevím, co chtějí vylepšit za 2 roky. Že by telefon vylezl z kapsy sám a vyhodnotil, co v okolí je potřeba vyfotit? :)

    A jak prosím pěkně chcete ty telefony po designové stránce ještě vylepšit? Vždyť tady už nic víc vymyslet nejde. Dojde to k bodu, kdy celá přední strana bude jeden čistý displej, v zadní části budou snad zarovnané foťáky a konec. Nic víc vymyslet a inovovat už nejde. Telefony už zkrátka došli do bodu, kdy na nich není co už vylepšovat. Do 10 let telefony jak jej známe už existovat nebudou.

    Tak cena neni vyssi! Naopak.. sam apple zlevnil 13 pro! Hned od zacatku, k tomu pridal vyssi pameti, I stores uz zlevnil snad vsechny o 1.500 nejmene, navic SE je dost laciny atd., baterka na 11 pro mne stale drzi velmi slusne , mimo fotaku jsou prave nove cipy, ktere vydrz prodluzuji viz. Napr 13 mini a dalsi! Ano, zda se ze vylepsuji prave jen fotaky. Pro mnoho lidi asi zbytecne, ale aspon pridavaji nove funkce a zdokonaluji stavajici. A nejde jen o apple, cely svet mobilu je tezke nekam posouvat

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.