Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jsem dlouholety zastance hodinek Suunto, ale musim rict, ze letosni Garminy Fenix a Epix se povedly. Nebyla by recenze jeste k Epixum?🙏 Vazne o nich uvazuji jako o nahrade za Suunto 9baro. Ony totiz maji Amoled displej, coz pro nas starsi je v ramci sledovani dat na displeji sakra rozdil. I Venu2 u manzelky jsou obrovskym rozdilem proti LED displejum sportovnich hodinek. A vybavou by prave Epixy mely byt stejne jako rada Fenix.

  Prosím o vysvětlení jak je to z povrchovou úpravou DLC? Jedná se mi o Vámi testovanou verzi“ stejnou jakou můžete zakoupit na :https://www.helvetia-hodinky.cz/zbozi/garmin-fenix-7x-pro-sapphire-solar-titan-carbon-gray-dlc-titanium-with-black-band-010-02541-11/
  Na některých eshopech je uváděno DLC a na některých ne přitom mluvím o verzi FENIX 7X sapphire Solar .
  Volal jsem i na zastoupení Garmin a tam mi bylo řečeno ,že některé série mají DLC a některé ne,že záleží na kterou zrovna trefíme ,ale nějak se mi tomu o hodinkách za 25Tkč. nechce věřit.
  Jak tedy tomu opravdu je?
  Mnohokrát děkuji za Vaší odpověď.

  To se omlouvám, ale o tom nic nevím. Moje verze to měla a to jak podle popisu na krabičce tak podle toho, že jejich povrch vypadal stejně jako moje Marq. Na toto se ptát opravdu jen Garminu oficiálně :(

  Taky jsem AW6 vyměnil za Garmin Epix. A vůbec nelituji, zpočátku jsem si ještě nebyl jistý zda to tak nechám, ale po třech týdnech musím říct, že zpět měnit nebudu. AW6 dostala žena a ta svoje SE posunula dceři.

  mam fenix 7x, iphone 13 pro. Fenixy jsem vyměnil za 5x. Dotaz ohledně upozornění… v connectu jsem nastavil jenom hovory, apk zakázal (tak jak na fenix 5x), ale upozornění z apk pořád chodí. Nějaká rada? nebo vyhodit v tlf. oznámení z ozn. centra?tam bych jej rád měl…díky

  Dobrý den,
  měl bych 2 připomínky k recenzi:
  1) s tou váhou tomu sice rozumím, ale nosit to na zápěstí každý den, tak to je i  89 gramů docela dost
  2) nevím, kde berete odvahu tvrdit toto: „To vede k absolutně přesnému měření, které je tentokrát opravdu na desítky centimetrů přesné.“ Mám Gramin Fenix 5 Plus a mohu Vám sdělit, že navigační senzor je tragédie a proto bych uvítal nějaký reálný pokus v terénu. Běhám na „kolečku v lese“ a délka je cca 1 km, ovšem Garmin mi naměří klidně při 4 kolečkách od 850 m do 980 m. Snad si umíte představit, jak se taková „přesnost“ projeví obecně na kvalitě údajů prezentovaných na základě takto zpracovaných dat, rychlost, nejlepší km, stav tréninku, … Přitom jsem schopen zaběhnout ta kolečka skoro na sekundu stejně. Nejlepší výsledky jsou, když je pod mrakem, sluníčko tomu snad vadí. No dobrá, jsou tam stromy, tak jsem to zkusil na zahradě, kde stromy nejsou, ale dopadlo to podobně. Zlaté Suunto, tam jsem takové problémy neměl.
  PS: Neberte to jako kritiku, prosím, ale pokud máte možnost psát recenze a produkt si vyzkoušet, očekával bych trošku detailnější zaměření :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.