Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Žádná škoda. Ohebné displeje zdaleka ještě nedosáhly potřebné odolnosti pro běžné používání.

  Za mě to tedy škoda je. Minimálně by bylo fajn mít na výběr mezi klasikou a ohebným kouskem. Přeci jen, pro technologické nadšence už je nynější verze iPhonů trochu nudná. 🤔

  Na druhou stranu, než aby to byl fail, tak je lepší s tím ještě počkat. Právě tihle technologičtí nadšenci by byli první, kdo by to Applu dali na internetových diskuzích pořádně „sežrat“, když by to nesplnilo očekávání. Ale chápu Vás, mě by taky bavilo mít jedno zařízení, které by mi nahradilo telefon i tablet nebo naopak malý telefon, který by po rozložení byl plnohodnotný iPhone, jak ho známe teď.

  Sorry ale technologicky nadsenec by sa mal v dnesnej dobre orientovat inam ako na mobilne telefony. Telefon je v dnesnej dobre hotovy produkt bezohladu ci sa zlozi alebo nie. Jediny dovod aby Apple urobil ohebny telefon je aby jeho cenovku zase radikalne zvysil tak ako to urobil pri iphone X.
  Dakedy som hltal kazdy novy iPhone a dnes mi je to poprave uz jedno. Mozno som ale len starsi a mam ine priority.

  souhlasím s adminem.. určitě to bude škoda a taky si myslím, že to bude něco jiného než známe klasická véčka v současné době..

  otázka je jestli to není nějaký Fejk podobně jako měli být hodinky aw hranaté

  Skládací telefony jsou k ničemu. Každá mechanická část přináší problémy. Technologie nejsou z daleka na takové úrovni aby to bylo spolehlivé a praktické.

  Jen doufám, že to apple pojme jinak než ohebný display.
  Potenciál starých véček byl v jejich velikosti. Po zavření to bylo malé a né tablet vejpůl k čemuž to směřují dnešní vynálezci.

  Mně osobně víc než ohebný display chybí dotykové pero pro „Max“ telefony…jsou chvíle kdy by se mi hodilo udělat si poznámku po vzoru Note/Ultra 22 (a ne vytahovat tablet)…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.