Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak ono hlavně záleží na typu diváka který si službu předplatí. Já třeba nesnáším Netflix, protože to jsou samé blbosti pro náctileté a tak trochu jednodušší diváky, omlouvám se těm chytrým. HBO je o něco zajímavější, nicméně 90% filmů z HBO do roka maximálně uvidíme na neplacených kanálech typu Nova nebo Prima. Pro mě osobně je nejlepší Voyo, protože se soustředí na české prostředí, má hodně českých filmů a věnuje se i tzv artovým filmům a snímkům které člověk na běžné tv nevidí – například skoro porno „Love“, „Nymfomanka“ apod. Také se mi na Voyo líbí vlastní produkce jako Roubal nebo Guru.

  Martine tedy když jsem se podíval na Drive to Survive nebo na Poslední zápas s MJ, případně na dokumenty z řady kriminalistiky tak jsem jednodušší divák bez inteligence?

  myslím, že to nie je od teba fér, takto bagatelizovať Netflix a vyzdvihovať inú platformu. Myslím, že na každej jednej je mnoho inteligentného a taktiež mnoho uplne hlúpeho. Pre mňa je nepochopiteľné sledovať Marvel všetko, Batmana sledovať 60 rokov, supermana, toto všetko mi príde veľmi nepochopiteľné. Ale nikdy si nedovolím urážať ich divákov, alebo tvorcov, len preto, lebo nerozumiem tomu štýlu ? mám rád Stranger Things, niekto by to porovnal, no ja to vidím inak a nikomu jeho názor neberiem. Milujem Netflix kvôli Stranger Thingsu, milujem HBO kvôli game of thrones, a dúfam, že budem milovať amazon kvôli rings of power :) skús to zobrať takto :) a spomínaš tam aj TV nova a preto táto otázka, osrapvedlnujem sa, že bude možno znieť trošku urážajúco, ale nie je zrovna TV Nova a naša TV Markíza absolútny odpad ? TV nesledujem už 25 rokov, nič mi neponúka a opäť, v dobrom, nedokážem pochopiť nikoho, kto tv v tomto starom ponímaní sleduje….. toť odo mňa :) Mier všetkým a dobré seriály všade !

  Platím si Netflix i TV+, tam je dobrý sem tam nějaký film a seriál, tzn za 14 dní vše zkouknuté a pak rok čekání na druhou řadu, čekání co platím v rámci apple ONE+ :-).

  Jinak netflix a TV+ doplňuji stále něčím staženým z netu, bo platit si ještě HBO by mi už přišlo divné, ale i k tomu zřejmě jednou dojde.

  Ale jinak by TV+ mohli tak o 1/3 slevnit, nebo dát 10 filmů měsíčně zdarma k výpůjčce, jinak je to zatím bída.

  Apple TV+ mám už třetí rok zdarma a kdyby to tak nebylo, rozhodně bych ji zrušil. Něco zajímavého ke sledování se tam objeví tak jednou za tři čtyři měsíce a to je zoufale málo. Jinak jsou to sice krásně natočené, ale neskutečně plytké věci.

  Aktuálně mi vyhovuje kombinace Netflix a HBO. Na obou najdu spoustu kvalitních filmů, seriálů i dokumentů, které za celý svůj život nestihnu skouknout. V létě k nim možná ještě přihodím Disney+ (kvůli pohádkám pro děti a dokumentům National Geographic) a budu naprosto spokojený.

  TV+ ani zadarmo ANI ZADARMO!!!! Ne, fakt je to odpad první kategorie, lidi to nechtějí ani zadarmo, tak nevím, kde autor byl na tom, že je aTV+ populární? Leda u tupých amíků? Co znám lidi, ani zadarmo to nechtějí. Sám jí mám také zdarma a ani jsem to nezapl, brak!

  Koukam pan je znalec, uprimne, ATV+ se da vycitat leccos, hlavne mala baze filmu/serialu, ale nemyslim ze zrovna to, ze jsou tam brakove veci … Maji to vzdy pomerne kvalitne udelane a temer kazdy si tam neco najde, byt na objemu obsahu nutne musi zapracovat. Kupodivu ja zas naopak znam nemalo lidi co si ATV+ plati, kazdy ma jinou socialni bublinu. A jestli ma 10% trhu, zas tak malo lidi to neni.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.