Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Píšete, že sa oproti SE 2 príliš nezmenil, ale pritom v galérií je fotka iPhonu SE1 (v štýle 5S), ktorý je menší a užší. SE2 vychádza z iPhonu 8 a pochybujem, že by sa Apple vracalo k rozmerom 5S, takže to bude zrejme custom housing. Ak chcete vedieť, ako rozpoznať iPhone 8 od 5S bez referencie rozmerov, tak nástupcovia 5 mali kameru nad dierkou reproduktoru a 6/6S/7/8/SE2 ju mali vedľa dierky a celkovo pôdorys telefónu bol širší.

  Já tam taky moc zaoblení nevidím.

  U fotky zepředu je vidět ve spodních rozích poměrně výrazně. Ale samozřejmě se můžeme plést, přeci jen to vyloženě od ověřeného zdroje nepochází.

  Otvorte prvú fotku, zozoomujte tam, kde by malo byť zaoblenie a podľa mňa je jasne vidieť, že ide o nalepené zaoblené ochranné sklo – je tam vidieť prechod od displeja ku ochrannému sklu asi milimeter od okraja zariadenia. Ale každopádne, ako som povedal – aj pomer strán displeja a rozmerov zariadenia je iný, otvorte si obrázok vo Photoshope a pridajte vedľa tohto obrázka pôdorys SE1 a iPhonu SE2 a uvidíte, že ide rozmermi o SE1, ktorý je výrazne užší a má kameru nad dierkou reproduktoru, narozdiel od SE2, ktorý má kameru spolu so senzormi zarovnanú vedľa dierky. Potom zozoomujte na spodnú hranu a uvidíte jack na slúchadlá, ktorý bol v SE1 a dierky v dvoch radoch – takisto SE1, kdežto u SE2 sú dierky len v jednom rade.

  Ja myslim ze fotka obalu je z modelu SE/5 .. pretoze cocka fotaku je velka ako blesk coz by sedelo na SE kedze 8 ma cocku o dost vacsiu ako blesk,zatial co pristroj na prvej foto by som odhadoval na 6 ktora ma dole este 3,5 jack len jej niekto prehodil predok za cierny…… ?

  Děs, bída a utrpení. Tenhle design byl super v době, kdy sem si jako nový koupil iPhone 6. Jenže rok 2014 to je ve světě technologií něco jako pravěk. Jak můžou stejné tělo prodávat furt dokola? To lepší vnitřnosti prostě nezachrání.

  Úplně normálně, dost tupých hlav iOvcí sežere Applu i lejno od zadnice! Sorryjako, ale než nějaký předražený recyklát, to raději za stejné peníze Android, určitě lepší volba!
  Nebo pro školáky, jen aby měli Apple, protože Apple…..

  Máš vlastně pravdu. Je to kvůli tomu, že Apple je ve světle veřejnosti znám jako kvalitní, dobrý a hlavně funkční. Tohle si získal ze zkušeností mnoha zákazníku po celém světě.

  Ne všichni si potrpí na nový designe a ne všichni jsou takový jako ty.

  Takže si jdi radši koupit novej Xiaomi za 5-15 tisíc a nech, ať si s tvými údaji, co každý den děláš, kde seš a co říkáš, nakládají jak chtějí. Třeba ať je prodají bůh ví komu. (Apple tyto údaje sbírá taky, ale ze zkušeností více věřím Applu než východním sousedům.)

  Dle postranních tlačítek na zesílení a zeslabení hlasitosti, které jsou dle fotky kulaté, se jedná opravdu o Iphone 5/5S/SE1.

  A nebo Apple zašel s recyklací svých produktů opravdu daleko, ale do historie.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.