Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já bych u Magic Mouse ještě dodal totální neergonomii. To musel vymýšlet někdo, kdo nikdy neměl myš deset hodin v kuse v ruce. Zaděláno na karpální tunel…. Člověk se to časem naučí všelijak držet, aby nechytal křeče, ale je opravdu design důležitější než ergonomie?

  Moc by mě zajímalo kolik lidí je schopno tu neergonomickou myš vlastně používat. Blbě umístěný port napájení tím pádem ani neřeším. Myš jde vždy do krabice a vyndavám ji až s prodejem macu :/

  Šlo to řešit bezdrátovým nabíjením, koupil jsem k tomu adaptér a kompatibilní aku pack. Ale ta myš snad byla největší nesmysl od Applu, nedalo se to dlouhodobě používat. To musí uznat i největší ovce. 😃 Think different je někdy fakt na škodu.

  Za mě je to ergonomicky nejlepší mys, co jsem kdy jako grafik zkusil (s výjimkou práce v 3D). Musí se ale drzet jen prsty, kdy je výrazně preciznejsi než ovládání položenou rukou!
  Zato starší “puk” jsem fakt nedával. To byla silenost, speciálně při prvotnim uchopu.

  Mám stejný pocit, za mě jedna z nejlepších myší co se ergonomie týče. Když v práci musím používat „klasickou“ myš, tak jsem z toho nešťastný.

  ta myš je naopak geniální, ergonomie je uplne v poho a nabijetbje ji potreba tak jednou za 3 mesíce i pri intenzivnim kazdodennim pouzivani. takze bych to hodnotil zcela naopak.

  Když jablko hořké je
  robot Vám pomůže

  Když FACE ID zklame Vás
  otisk v displeji ve štychu Vás nenechá

  Jestli 12MPx nestačí
  108 Vás zachrání

  Tím #GALAXYS22ULTRA oplývá
  To tento ďábel ukrývá

  Však dočíst se to můžete
  #SVĚTANDROIDA navštivte
  Tam vše se dozvíte :)

  a jako proč bych měl chodit na světandroida? jen protože maj jen o malo jinou mrdku než jsou iphone? a navíc s naprosto zbytečnýma 108 mega fotakem a nefunkčním zabezpečením a šmíráckým systémem který si dělá co sce.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.