Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak asi mám šťastie , u mňa ipad mini ok.

  Spis to nevidíš. Tou chybou trpí každý iPad mini s novým designem.

  Asi to nebude u každého, mám 5G verzi od O2 a nevidím na tom nic ani nikdo z okolí. I zpomalený záběr nic neukázal….. Asi budou různí dodavatelé displejů

  ako sa pise v clanku, rovnaky display sa pouziva aj v inych ipadoch ale tam sa na to nikto nestazuje.. uvidime ako to dopadne..mna osobne ten zele efekt odradil, videl som to v alze na vystavenom kuse, pockam si ci po kritike nezmenia display ..

  Na iPadu želé efekt mám, vidím to a nic to se mnou nedělá. :) Zpozoroval jsem to. Nijak mě to ale neomezuje ani nic. iPad mini je úplně skvělé zařízení, rychlé, lehké a výborně se na něm konzumuje obsah a dělají poznámky.

  Ten želé efekt je odporný a celé zařízení je díky tomu nepoužitelné. Musel jsem iPad mini vrátit! Také co jsem v prodejnách všude viděl, je to to všude a samé!
  Co se týká vyjádření Apple, tak nestydatě lže, protože v PRO řadách se pouŽívá promotion 120Hz displej.
  Osobně si počkám, až iPad mini vydají v nové verzi, kde ten želé defekt nebude, nebo si možná pořídím PROčko 11″, až bude mít miniLED.

  Celé zařízení je díky tomu nepoužitelné? Trochu přeháníš, ne?

  Tak být to Číňan za pár tisíc tak se taková chyba odpouštět bude jednodušeji, ale i tak bych to kritizoval. U této cenovky a značky je to neodpustitelné. Bohužel se zase ukazují skalní fanoušci, kteří by nevěděli jak víc zveličit podobný problém u Samsungu, ale u Apple produktu to nevidí jako problém.

  Vidím ten efekt celkem jasně, viděl jsem ho i v obchodě než jsem si iPad koupil. Přesto jsem se pro něj rozhodl, protože je to skvělé zařízení. Není to něco, čeho si člověk přestane všímat, ale rozhodně mě to nijak neomezuje. A opravdu se to projevuje jen když scrollujete na výšku. Při hraní nebo sledování filmů to nemá vliv vůbec. Já nevím jak vy, ale já čtu text až poté, co doscrolluju.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.