Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Podla mna Apple auto nikdy realne nevznikne.. Mozno nejaky team tam pracuje na takychto technologiach a poznatky z vyvoja implementuju neskor do svojich aplikacii, prduktov atd… ale realne apple auto asi nepredstavia.

    Ja myslim ze ano. Ale 1. Bude mega drahe. 2 apple i tak na kazdem bude v – nekolika mil. 3 bude vznik bran jako zda je to mozne a bude to neco extra. Jako kdy si bmw i8 ci Veyron. Dokazat co je mozne a ze to jde. U apple auta vidim zive veci startovani otiskem. A tim se auto cele nastaveni prizpusobi majteli. I jine veci. Ale mozna se pletu a nikdy apple auto nepredstavi.

    Taky myslim, že Apple auto nikdy nebude. Aple totiž vlastně nic nevyrábí. U telefonů a notesů to jde nakreslit , nechat vyrobit v Číně a dát svoje logo. Na auta ale ještě takhle univerzální montovny zatim (naštěstí) nejsou

    Zajímalo by mě, kdo pro ně bude dělat podvozek, hnací agregát, karoserii. Protože tam by neměli jako firma bez know-how absolutně šanci. Ono se stačí podívat u Tesly S na kvalitu lícování plechů. I Fabie má v tomto směru lepší zpracování. Pokud do toho firma skočí rovnýma nohama a nemá za sebou desetiletí vývoje a zkušeností, dopadá to tak, jak to dopadá.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.