Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Trošku mi v článku chybí to podstatné ohledně ceny. Každý, kdo si předplatí HBO Go do konce března získá HBO Max trvale se slevou 33 %, čili cena je 132 korun. A navíc už nebudete mít jen jeden profil, ale 5, stejně jako u Netflixu, takže službu půjde snadno sdílet s přáteli, dívat se můžou až tři lidé najednou. Ve třech to vychází na 44 Kč. Myslím, že není co řešit a Disney+ člověk vezme prostě navíc k tomu :D

  Já mám předplacen Netflix ve 4K, HBO Go čas od času taktéž zaplatím. Manželka má Voyo. Měl jsem i Apple TV, kterou jsem dostal v rámci zakoupení Iphonu 12 Pro MAX. Ale ta Apple TV je taková nějaká dost nepřehledná a navíc spousta filmů tam je ještě extra placených a nabídka nic moc oproti konkurenci. Na HBO Max se těším z toho důvodu, že konečně tam bude obsah ve 4K, dolby vision, dolby atmos apod. Od Disney + nevím, co čekat za filmy… Pak by měla ještě někdy ve vzdálené budoucnosti přijít streamovací služba Discovery+, kde by měly být hlavně dokumentární a historické záležitosti, což by se mi líbilo, ale jestli to tu bude a kdy, toť otázka. Každopádně díky Bohu za stream bez zkurvených a otravných reklam, které mě naprosto odrazují od sledování klasického pozemního vysílání. Nejraději bych jim přestal platit ty jejich tv a radio poplatky, protože rádio neposlouchám (pouze Spotify) a na klasické vysílání též nekoukám.

  K tomu Disney… Je tam všechno, co kdy udělali v Disney a Pixaru, taky komplet filmy a seriály Star Wars a Marvel, veškeré dokumenty z National Geographic a spousta dalších věcí. Já se na to neskutečně těším, protože Netflix nedabuje pohádky (respektive naprosté minimum) a děti Disney+ ocení. Já zase uvítám Marvel a National Geographic :-)

  Jinak souhlas s Apple TV+, je tam toho zoufale málo. Sám platím Netflix a HBO Go (právě kvůli pohádkám) a rád k nim Disney+ přihodím :-)

  Čo sa týka ceny. Podľa mailu, ktorý som včera dostal budem platiť (po zľave) 4,66€ mesačne namiesto terajších 6,90€.
  Za mňa môže byť.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.